Sprawdź:
Zobacz:
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek:

NEW STYLE - INSIDE LOVE - Ultra Rare Italo-Euro Disco !!!

 (Przeczytany 21334 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Garet
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2006/03/14
Wiadomości: 661



« : 05-07-2012 00:07:26 »

Witam,
ponownie wszystkich kochających Italo-Euro Disco w Polsce i na świecie, prezentuje bardzo rzadkie nagranie, wydane w kilku egzemplarzach na 7" winylu !!!
Kolejny "biały kruk" w mojej kolekcji, poszukiwany przez najlepszych kolekcjonerów z całego świata !!!

NEW STYLE - INSIDE LOVE
(Bernardo Pasbrig, Magic Mike)
HDN Music 1990 Germany

http://www37.zippyshare.com/v/42107309/file.html

Proszę wszystkich o opinie

Pozdrawiam
DJ Robin Garet
(Revolution 80's)

« Ostatnia zmiana: 05-07-2012 01:07:41 wysłane przez garet » Zapisane
djeldiablo
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +4/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2003/03/03
Wiadomości: 2120



WWW
« Odpowiedz #1 : 05-07-2012 01:07:39 »

Witam,
ponownie wszystkich kochających Italo-Euro Disco w Polsce i na świecie, prezentuje bardzo rzadkie nagranie, wydane w kilku egzemplarzach na 7" winylu !!!
Kolejny 'biały kruk" w mojej kolekcji, poszukiwany przez najlepszych kolekcjonerów !!!

NEW STYLE - INSIDE LOVE
(Bernardo Pasbrig, Magic Mike)
HDN Music 1990 Germany

http://www37.zippyshare.com/v/42107309/file.html

Proszę wszystkich o opinie

Pozdrawiam
DJ Robin Garet
(Revolution 80's)


ok garet,
prosisz wszystkich o opinie, to mnie tez (ale jazdaaaaaaaaa).

Kocham Euro-Disco w Polsce i na swiecie. Ale co to ma wspolnego z tym kawalkiem? Ani to Euro, ani to Disco. Czy ty naprawde jestes taki cienki, ze nie rozrozniasz muzycznych gatunkow?
Odsluchalem grzecznie zgrywke, jaka zapodales, ale to zwykly pop stylizujacy sie momentami na pseudo-rock. Naprawde jestes taki niedouczony? No przeciez podobno dostales jakis dyplom nawet na koniec weryfikacji prezenterskich? Jestem t-o-t-a-l-n-i-e zalamany poziomem twojego muzycznego wyksztalcenia.

Nie wierze, zeby szanujacy sie kolekjonerzy byli podobnie do ciebie niedouczeni i oceniali to plumkanie mianem "bialego kruka", panie DJ Robin Garet (Revolution 80's)...cokolwiek by to mialo znaczyc z ta rewolucja.



Zapisane

Garet
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2006/03/14
Wiadomości: 661



« Odpowiedz #2 : 05-07-2012 01:07:31 »

djeldiablo

Nie masz rzadnej wiedzy o unikatach Italo - Euro Disco, proszę cię ostatni raz, nie pisz pzdur w moich postach, nie jesteś kolekcjonerem !!!

Zapisane
djeldiablo
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +4/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2003/03/03
Wiadomości: 2120



WWW
« Odpowiedz #3 : 05-07-2012 01:07:11 »

garet,
prosiles wszystkich o opinie, nic nie pisales o kolekcjonerach - to po primo
Ponadto utwor jest prezentacja wszystkim kochajacym Euro-Disco. A ja kocham, zapewniam Uśmiech - to secundo
A po tertio - ty masz jeszcze mniejsza wiedze muzyczna niz ja, ktory ma niby "zadna" Uśmiech

Acha, jeszcze po quatro - nie ty mi bedziesz dyktowal, co i gdzie ja moge pisac. Bzdurami to ty nas karmisz od dluzszego czasu, DJ Robin Garet (Revolution 80's)

Zapisane

Garet
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2006/03/14
Wiadomości: 661



« Odpowiedz #4 : 05-07-2012 01:07:24 »

Jesteś tak "tępy" żeby zrozumieć, nie wypowiadaj się o unikatach Italo Disco, masz zero wiedzy !!!

Zapisane
djeldiablo
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +4/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2003/03/03
Wiadomości: 2120



WWW
« Odpowiedz #5 : 05-07-2012 01:07:44 »

No, teraz to wytoczyles argumenty godne specjalisty od wszystkiego.... O ja cię!

Moje gratulacje.

Zapisane

djeldiablo
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +4/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2003/03/03
Wiadomości: 2120



WWW
« Odpowiedz #6 : 05-07-2012 01:07:36 »

Zaraz...najpierw bylo o Euro-Disco, teraz nagle Italo-Disco?

Zdecyduj sie, bo zakreciles, jak murarz betoniarka.

Zapisane

Garet
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2006/03/14
Wiadomości: 661



« Odpowiedz #7 : 05-07-2012 01:07:53 »

Jestes żałosny, śmieszny i ...
Czekamy na twoje unikaty Italo Disco (z taśm, kaset...), pisałeś że posiadasz...

Zapisane
Andi
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +2/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2006/07/27
Wiadomości: 55


« Odpowiedz #8 : 05-07-2012 01:07:57 »

przepraszam ze sie wtrace ale z tym gatunkiem to chyba przesadziles Garet  ,raczej bym to ujal jako wlasnie pop rock z domieszka lekkiego synth-popu ,kawalek w miare choc slyszalem lepsze tego zespolu.

Zapisane
djeldiablo
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +4/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2003/03/03
Wiadomości: 2120



WWW
« Odpowiedz #9 : 05-07-2012 01:07:30 »

Jestes żałosny, śmieszny i ...
Czekamy na twoje unikaty Italo Disco (z taśm, kaset...), pisałeś że posiadasz...

garet,
posiadam tez diamentowego konia na biegunach i porcelanowego slonia w naturalnych wymiarach. Mam je tez tu wstawic, bo TY sobie tego zyczysz?

Zapisane

Garet
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2006/03/14
Wiadomości: 661



« Odpowiedz #10 : 05-07-2012 02:07:28 »

Andi
NEW STYLE to nie zespół, jesteś kolegą z team'u djeldiablo bez wiedzy o unikatach z lat 80's ?

Zapisane
Andi
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +2/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2006/07/27
Wiadomości: 55


« Odpowiedz #11 : 05-07-2012 02:07:39 »

nieistotne jest kim jestem i skad ,wyrazilem tylko swoje zdanie ze chyba mylisz gatunki muzyczne.i nie mysl tak ze ten co ci nie przytakuje to wrog,luz ,nie napinaj sie az tak,doceniam to co robisz.

Zapisane
Robert_Lato
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +22/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2005/09/02
Wiadomości: 956


Całość muzyki Dietera Bohlena, Thomasa Andersa, BBB, London Boys, Sandry


WWW
« Odpowiedz #12 : 05-07-2012 02:07:23 »

Nie będę się wypowiadał co do wartości tego unikatu - tym bardziej, że nie jestem kolekcjonerem szeroko pojętego Italo - Euro - Disco, a jedynie kolekcjonerem wąskiego działu muzyki lat 80-tych i późniejszych dekad związanych z konkretnymi wykonawcami, producentami i autorami muzyki.

Nagranie rzeczywiście takie sobie - nie powaliło mnie na kolana - ale nie dyskutuję zazwyczaj o gustach muzycznych bowiem zdaję sobie sprawę z tego, że ile osób to tyle zdań w tej materii.

Z jednym jednak nie mogę się zgodzić - mianowicie chodzi o styl tego nagrania, czy też gatunek muzyczny.

O ile znam się na stylach muzycznych i gatunkach a myślę, że tak właśnie jest skoro leży u mnie od lat 80-tych legitymacja DJ'a i mam za sobą lata całe kontaktu z muzyką czy to jako DJ, czy też jako prezenter radiowy czy w końcu jako osoba, która ukończyła szkołę muzyczną to ani to jest Euro-Disco ani tym bardziej Disco.

Zdecydowanie jest to Pop/Rock i nie chce być inaczej Uśmiech

DJ Robert Lato

« Ostatnia zmiana: 05-07-2012 02:07:45 wysłane przez Robert_Lato » Zapisane

djeldiablo
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +4/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2003/03/03
Wiadomości: 2120



WWW
« Odpowiedz #13 : 05-07-2012 02:07:54 »

To jest na przyklad Euro-Disco.
To jest na przyklad w miare dobra zgrywka z demo-tasmy (celowo a nizszym bit-rate, zeby sie niektorzy zbytnio nie cieszyli).
To jest na przyklad w miare dobra fotka.

http://www62.zippyshare.com/v/31012276/file.html



I to jest Axel Breitung for Joy Peters - Lost in Space demo version (opis na tekturze reka Axela  Śmiech)

Ale nie wiem, czy to jest "bialy kruk", choc jak mnie zapewniali i Axel i Joy, jestem posiadaczem jedynej tasmy z tamtych nagran podczas pewnej sesji w dawnym hangarze nieopodal Hamburga, kiedy to Cliff Turner, Joy Peters, Michael Bedrofd i oczywscie sam Axel Breitung tworzyli w kilka dlugich wieczorow wspaniale przeboje.

Obojetne mi sa opinie gareta, on ma i tak wszystko lepsze, wszystko rzadsze, wszystko z pierwszej reki i najnizszych tloczen. Dla mnie wazny fakt, ze mam w reku prezent od dobrych przyjaciol. Muza mniej mnie podnieca. Milego odsluchu wszystkim Uśmiech

Zapisane

Garet
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2006/03/14
Wiadomości: 661



« Odpowiedz #14 : 05-07-2012 02:07:35 »

Andi & Robert Lato

Dziwie się że nie macie słuchu (zwłaszcza Robert), wychowani jesteście w komercji nagrań ze stajni: ZYX, Discomagic, Time, Out, Hansa itp... i nic co wyszło poza tymi wytwórnami nie akceptujecie.
NEW STYLE szukają wszyscy światowi kolekcjonerzy (napewno nie znani dla was) !!!

Zapisane
djeldiablo
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +4/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2003/03/03
Wiadomości: 2120



WWW
« Odpowiedz #15 : 05-07-2012 02:07:30 »

Andi & Robert Lato

Dziwie się że nie macie słuchu (zwłaszcza Robert), wychowani jesteście w komercji nagrań ze stajni: ZYX, Discomagic, Time, Out, Hansa itp... i nic co wyszło poza tymi wytwórnami nie akceptujecie.
NEW STYLE szukają wszyscy światowi kolekcjonerzy (napewno nie znani dla was) !!!

Tylko garet zna wszystkie muzyczne trendy.
Tylko garet ma prawo oceniac, co to jest Euro-Disco.
Tylko garet wie, co to jest komercja.
Tylko garet wie, co wolno akceptowac.
Tylko garet wie, czego szukaja swiatowi kolekcjonerzy (no, ostatecznie on przeciez jest najwiekszym z nich).
Tylko garet wie, ze WY na pewno nikogo i nic nie znacie. Bo to jego wszystkoooooo, jego, jego.....Skarb, moj Skarb, moooj Skarb (buhahahaha).

Zapisane

Garet
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2006/03/14
Wiadomości: 661



« Odpowiedz #16 : 05-07-2012 03:07:14 »

djeldiablo

Prosiłem Cię, wiele razy na tym forum !
Możesz nie wypowiadać się w moich postach (daj szanse innym)
Co do mojej oceny "transwestyty" totalne dno, gorsze niż Milano czy Boys !!!

Ty byłeś Dj-em ?

Zapisane
djeldiablo
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +4/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2003/03/03
Wiadomości: 2120



WWW
« Odpowiedz #17 : 05-07-2012 03:07:13 »

djeldiablo

Prosiłem Cię, wiele razy na tym forum !
Możesz nie wypowiadać się w moich postach (daj szanse innym)
Co do mojej oceny "transwestyty" totalne dno, gorsze niż Milano czy Boys !!!

Ty byłeś Dj-em ?


Se mozesz prosic, do mne nie dociera. Przeciez okresliles mnie mianem tepego, wiec nie wymagaj ode mnie zbyt wiele (buhahahaaaa).

Ja oczywiscie daje szanse innym, miejsca na pisanie dla nich wystarczy. Tyle, ze ty garet i tak akceptujesz jedynie paru potakiwaczy, a reszte dramatycznie olewasz, wmawiajac im, ze sie na niczym nie znaja i nic nie wiedza. Moze i nic dziwnego, ze nie ma zbyt wielu chetnych do pisania u ciebie. Za to zobacz, jaka poczytnosc tutaj! Ale zapewniam cie specjalisto od wszystkiego, ze to nie ciebie przychodza tu czytac.  Jupi!

Za tekst o "transwestycie" w sumie wypadalo by cie inaczej teraz ocenic, ale jestes juz tak zalosny, ze daruje sobie...

Zapisane

Robert_Lato
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +22/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2005/09/02
Wiadomości: 956


Całość muzyki Dietera Bohlena, Thomasa Andersa, BBB, London Boys, Sandry


WWW
« Odpowiedz #18 : 05-07-2012 06:07:43 »

Andi & Robert Lato

Dziwie się że nie macie słuchu (zwłaszcza Robert), wychowani jesteście w komercji nagrań ze stajni: ZYX, Discomagic, Time, Out, Hansa itp... i nic co wyszło poza tymi wytwórnami nie akceptujecie.
NEW STYLE szukają wszyscy światowi kolekcjonerzy (napewno nie znani dla was) !!!

Garet może się mylę ale nie napisałem nigdzie, że nie akceptuję innych wytwórni.
Nie napisałem również że nie wierzę w to, iż New Style z tą 7'' jest poszukiwany przez kolekcjonerów, możliwe że jest to nie moja działka zatem nie wypowiadam się w kwestiach, które mnie nie dotyczą.

Jedyne do czego się odniosłem to gatunek i styl muzyczny tej 7'' - dla mnie to Pop z Rockiem a nie Euro Disco... i tego się będę trzymał wszystkimi palcyma Uśmiech

A tak na marginesie im większy rarytas kolekcjonerski tym muzycznie gorzej. Gdyby takie rarytasy były przebojami swego czasu nie wychodziłyby w jednym, dwóch czy 6 egzemplarzach.

Nigdy nie rozumiałem i nie zrozumiem po co wydawać jakieś nagranie w ilości 1 czy 2 szt. ?
Chyba dla własnej próżności jedynie.

Albowiem ani to fajne dla samych fanów ani nie daje możliwości zapoznania się z danym utworem szerszej grupie ludzi.

Zgodnie z tym co padło w kultowym filmie "Rejs"...:

"Proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."

Zatem co ważniejsze w ten sposób takie nagrania jak chociażby to są skazane na pójście w niebyt bowiem nie grane w stacjach radiowych z powodu swojego nakładu nie miały ŻADNYCH SZANS na zostanie rozpoznawalnymi a o mianie przeboju mogły zapomnieć...

Gdybym miał sobie grać taki rarytas w domu tylko i wyłącznie na własne potrzeby bo nikt inny tego nie ma to dla mnie określenie snobizm wydaje się zbyt słabe.

Takimi wydaniami co najwyżej mogę się pochwalić innemu kolekcjonerowi - normalnemu zwolennikowi lat 80-tych ani taki tytuł ani nazwa zespołu czy wykonawcy na takiej 7'' nic nie powie bo i co ma powiedzieć skoro dane nagranie słyszało kilkoro ludzi na krzyż a może jeszcze mniej...

Dla mnie tego typu RARYTASY to szuka dla sztuki a takiej nigdy nie popierałem i popierać nie będę.

Ponadto niech ktoś zagra dyskotekę złożoną z samych tego typu rarytasów a gwarantuję, że po 30 minutach na parkiecie pozostaną niedobitki Śmiech

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: 05-07-2012 11:07:52 wysłane przez Robert_Lato » Zapisane

DanielP
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-1
Offline Offline

Debiut: 2003/01/15
Wiadomości: 1685


« Odpowiedz #19 : 05-07-2012 18:07:02 »

he he he Uśmiech
Jak na Italo to nagranie jest badziewne Uśmiech
Ale ja się nie znam, bo nie jestem kolekcjonerem ani nawet DJ'em Śmiech
Jak już się kiedyś stanę kolekcjonerem i DJ'em, to wtedy stanę się "znafcom" i z pewnością mi się spodoba Uśmiech

Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  
TOP80 na Facebooku
Porozmawiaj

TOP80 GG: 890


Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Power Play Tygodnia
Proponuje: Adam
Wykonawca: Tibor Levay
Tytuł: Gipsy Boobie
Rok: 1985
Słuchaj Radia TOP80
Radio TOP80 - gra PiloNet
Valerie Dore - The Night (Remix)
0 (100) słuchaczy
Valerie Dore
Italy 1984
Poprzednio graliśmy...
Twoje ulubione...
Program Radia TOP80
23:00
ZOSTAŃ DJ-EM!
PiloNet
18:00
Z Muzycznej Szafy
PiloNet
19:00
Non Stop Music          
Adam
21:00
U NetManiaka Za Piecem
NetManiak
Zamów Piosenkę
Teraz i Ty możesz zagrać w radio!
Wpisz poniżej fragment tytułu/wykonawcy utworu, który chciałbyś zaprezentować innym:
System inteligentnie podpowie piosenki, nawet jeśli zrobisz literówki.
Wypróbuj, zobacz jak łatwo teraz znaleźć utwór co do którego nazwy i pisowni nie byłeś pewien.
Jeśli Ci się spodoba, podziel się wrażeniami z innymi i zaproś do wspólnej zabawy :)
Szafeta
Słuchacze najaktywniej zamawiający piosenki w ostatnim tygodniu:
Darek1967 (128 zam. +74 sł.)
Tarman (96 zam. +61 sł.)
Sweety80 (86 zam. +59 sł.)
Piotr71 (86 zam. +46 sł.)
Piter70 (83 zam. +49 sł.)
GrzegorzN (61 zam. +39 sł.)
Stalowy72 (49 zam. +36 sł.)
NetManiak (46 zam. +15 sł.)
Malutka 68 (34 zam. +19 sł.)
Przyjemniak4 (31 zam. +21 sł.)
Arsau6 (27 zam. +22 sł.)
Alex (22 zam. +20 sł.)
Italomaniak71 (11 zam. +4 sł.)
Djjack (9 zam. +3 sł.)
Maciek (8 zam. +3 sł.)
Adamo 80 (7 zam. +2 sł.)
Masterkovic (6 zam. +7 sł.)
mrmilkman (4 zam. +0 sł.)
68roze (3 zam. +0 sł.)
Dziękujemy za współtworzenie repertuaru radia TOP80 Uśmiech