TOP80.PL

KLASYCZNE => Ogólne => Wątek zaczęty przez: Robert_Lato 01-09-2013 11:09:00Tytuł: Prośba o pomoc
Wiadomość wysłana przez: Robert_Lato 01-09-2013 11:09:00
Witam wszystkich.

Zwracam się z prośbą do wszystkich forumowiczów, a szczególnie do tych mieszkających w województwie lubuskim. Znalazłem się w trudnej sytuacji i potrzebuję pomocy w poprowadzeniu samochodu z okolic Skwierzyny do Łodzi.
Mój Tato będąc na wakacjach w województwie lubuskim znalazł się w szpitalu i niestety będąc po operacji nie jest sam w stanie poprowadzić samochodu do miejsca zamieszkania, czyli do Łodzi. Jeśli ktoś z Was dysponuje prawem jazdy oraz czasem i mógłby mi pomóc w sytuacji w jakiej się znaleźli moi Rodzice bardzo proszę o kontakt na priv.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Robert Latoszewski


Tytuł: Odp: Prośba o pomoc
Wiadomość wysłana przez: Dr_Mabuse 01-09-2013 16:09:49
Robert, gdyby to było Trójmiasto, z chęcią bym Ci pomógł, a tak pozostaje kwestia mego dotarcia do Skwierzyny (ok. 400 km) ... Ale mam nadzieję, że ktoś wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń.


Tytuł: Odp: Prośba o pomoc
Wiadomość wysłana przez: Mały 01-09-2013 18:09:02
Robert.......GG


Tytuł: Odp: Prośba o pomoc
Wiadomość wysłana przez: Robert_Lato 11-09-2013 17:09:29
Chciałbym podziękować Dr. Mabuse oraz Małemu za zainteresowanie się moją trudną sytuacją, zaś przede wszystkim DJ Back'owi za pomoc w przewiezieniu rzeczy i moich Rodziców z miejscowości w której byli i znaleźli się w trudnej sytuacji osobistej.

Dzięki DJ Back raz jeszcze - bo jak się okazuje forum to nie tylko muzyka, ale i możliwość poznania ludzi, którzy bezinteresownie pomogą w każdej sytuacji i to właśnie jest piękne.

Są na tym forum ludzie, na których można polegać i dzięki którym naprawdę warto tu być nie tylko ze względu na wspólne pasje, ale również ze względu na okazane serce i pomoc.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim tym (nie będę wymieniał nicków bowiem nie wiem czy chcieliby bym nicki i ich osoby ujmował w tym wpisie), którzy kontaktowali się ze mną, dzwonili, pytali i wspierali - a była to spora grupka osób.

Naprawdę nie spodziewałem się, że aż tyle osób stąd - z forum będzie ze mną w tym trudnym czasie.

Pozdrawiam zatem wszystkie te osoby bardzo serdecznie - a sami zainteresowani będą wiedzieć o kim mówię :)

Robert