TOP80.PL

KLASYCZNE => Muzyczne => Wątek zaczęty przez: Eva 24-08-2016 23:08:35Tytuł: Plebiscyt "Odkrycia Słuchaczy" # 217
Wiadomość wysłana przez: Eva 24-08-2016 23:08:35
Witam. :)

Czas na kolejną plebiscytową rundę. :) W tym tygodniu na Wasze głosy czeka osiem wspaniałych nagrań. Z powyższej listy można wybrać maksymalnie cztery utwory.

Zapraszam do zabawy i pozdrawiam serdecznie.  <papa>


Tytuł: Odp: Plebiscyt "Odkrycia Słuchaczy" # 217
Wiadomość wysłana przez: Giovanna 24-08-2016 23:08:54
Any Way - Loving You (1984)
Jedyny singiel projektu. Autorami utworu są Claudio Natili, Elio Palumbo, Marcello Ramoino i Ignazio Polizzy, wszyscy z I Santi California.

Hearts On Fire - Hearts On Fire (1986)
Jedyny singiel projektu. Autorami utworu „Hearts On Fire” są Harald Baierl (współautor wybranych piosenek Boney M., Jennifer Rush, Latin Lover czy Milvy) oraz małżeństwo Gisela Wuchinger (ur. 27 lutego 1950 r. w Linz) i Helmut Rulofs (a.k.a. Chris Denning) z tercetu Casablanca. Gisela była aktywna muzycznie od 1974 do 1987 r., wydała 5 solowych albumów studyjnych, a obecnie często występuje w Rosji.
Gilla i Helmut osiągnęli sukces z „I See A Boat On The River”, gdy Frank Farian nagrał ten utwór z Boney M. Hit mieścił się w Niemczech w Top 10 i był sukcesem w Europie.

Mirazh - More Grjoz  (1989)
Mirazh, to rosyjska, a wcześniej radziecka grupa, nagrywająca w stylu Eurodisco. Zespół założyli kompozytor i klawiszowiec, Andriej Litiagin i wokalistka Margarita Suchankina. Do grupy należeli też między innymi: Natalia Gulkina, Svetlana Razina, Inna Smirnova.
Mirazh kolejny raz gości w Plebiscycie, tym razem z utworem "More Grjoz", pochodzącym z drugiego albumu, zatytułowanego "Snova Vmeste". Autorem słów i muzyki jest Andriej Litiagin.

Nick Kamen - Bring Me Your Love (1988)
Ivor Neville Kamen to ur. 15 kwietnia 1962 roku w Harlow angielski model, piosenkarz i autor piosenek. Swoją karierę rozpoczynał od modelingu. W 1984 roku pojawił się na okładce magazynu „The Face”, a rok później w reklamie firmy Levi’s.
Jego pierwszy singiel to „Each Time You Break My Heart” z 1986 roku, który okazał się hitem w UK oraz w Stanach (jego autorami byli Stephen Bray i Madonna, która udzieliła tu chórku). Nieco mniejszy sukces odniósł inny singiel Kamena - „Loving You Is Sweeter Than Ever”. W 1990 roku pojawił się jeden z największych hitów Kamena - „I Promised Myself”, którego scoverowali Dead Or Alive , A-Teens i Basshunter.
Nick to brat gitarzysty Chestera Kamena oraz zmarłego modela i stylisty Barry'ego Kamena.
„Bring Me Your Love” to singiel z 1988 roku, promujący album „Us” produkcji Patricka Leonarda. Autorami utworu są Jeff Pescetto, Nick Kamen i Tony Sciuto. Na wymienionym albumie ponownie można usłyszeć Madonnę.

Oh Romeo - Living Out A Fantasy (1987)
Jeden z wielu projektów Bobby'ego Orlando. Brały w nim udział różne wokalistki. „Living Out A Fantasy” to singiel z 1987 roku. Jego autorem i producentem jest Orlando.

Romance - Tie Me Down (1984)
Amerykański duet Jessiki Williams i Simona Soussana. Oboje należeli też do grupy Arpeggio. Soussan to pochodzący z Los Angeles producent, twórca bootlegów i kolekcjoner płyt.
„Tie Me Down” to ich drugi singiel. Jego autorzy to wokalista i producent funkowo-soulowy Josef Powell i Simon Soussan.

Sentimental - Dance Action (1986)
Jedyny singiel niemieckiego projektu. Autorem utworu jest Frank De Lobel, a producentem Phil Sterman.

Volker Jopert - Komm Heut' Nacht
Sukcesy utworów „Nur Für Einen Tag”, „Der Clown” czy „Monika Weint” uczyniły Volkera Joperta jednym z najbardziej popularnych piosenkarzy na północy Niemiec. Wykonawca jest aktywny muzycznie od ponad 30 lat. Współpracował z takimi wykonawcami jak Claudia Jung, Ulla Norden, Roger Whittaker, Freddy Quinn, Udo Lindenberg i Marianne Rosenberg.
„Komm Heut' Nacht” to jeden z singli Joperta. Autorem i producentem utworu jest Bernd Lattke a.k.a. Barry Lane, ur. 17 stycznia 1955 w Hamburgu producent i autor piosenek, najbardziej kojarzony zapewne z „Journey To The Moon”.


Tytuł: Odp: Plebiscyt "Odkrycia Słuchaczy" # 217
Wiadomość wysłana przez: Daro80 25-08-2016 09:08:25
4...niech wygra najlepsza nutka  :)


Tytuł: Odp: Plebiscyt "Odkrycia Słuchaczy" # 217
Wiadomość wysłana przez: Gusia 25-08-2016 18:08:28
Moje 4 ptaszki poleciały  :D  Niech wygra ten który ma najlepszą kondycje  <jupi>