TOP80.PL

KLASYCZNE => Muzyczne => Wątek zaczęty przez: Novus 30-05-2019 15:05:06Tytuł: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Novus 30-05-2019 15:05:06
Od ostatniego koncertu Modern Talking w oryginalnym składzie minęło 16 lat. W czasie pożegnalnego występu Dieter Bohlen oznajmił, że nie wyobraża sobie śpiewania bez Thomasa Andersa. Jednak już dziś wiadomo, że jego pogląd na tę sprawę zmienił się diametralnie… Niedługo reaktywuje grupę i to bez dawnego kolegi! Nowym wokalistą zespołu będzie Pietro Lombardi, zwycięzca jednej z niemieckich edycji „Idola”. Pierwszy koncert duetu zaplanowany jest na koniec wakacji. – To będzie jednorazowy występ, zobaczymy, jak przyjmą nas fani w Berlinie. Mam mnóstwo nowej muzyki. Chciałbym wejść do studia i nagrać album – powiedział Bohlen. Między nimi zgody być nie może Do powrotu Modern Talking w mocnych słowach odniósł się Thomas Anders. – Dla Dietera liczą się tylko pieniądze. To jedyna wartość w jego życiu. Ludzie są mu potrzebni jedynie do tego, żeby jeszcze więcej zarabiać. Wątpię, żeby miał równo pod sufitem. To nieprzewidywalny facet, który zawsze musi postawić na swoim – wyznał muzyk


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Jackie Nitro 31-05-2019 15:05:51
Ten wpis jest częścią artykułu zamieszczonego na stronie Disco Polo Info: https://disco-polo.info/wielki-skandal-w-swiecie-disco-jak-to-sie-zakonczy. (https://disco-polo.info/wielki-skandal-w-swiecie-disco-jak-to-sie-zakonczy.). Zapewne pan Adam Begier wyczytał to tutaj: https://www.nordbuzz.de/people/dieter-bohlen-dsds-comeback-modern-talking-foto-sorgt-spekulationen-zr-12148193.html (https://www.nordbuzz.de/people/dieter-bohlen-dsds-comeback-modern-talking-foto-sorgt-spekulationen-zr-12148193.html) albo na innej niemieckiej stronie. A przecież 5 lat temu pisano, że Dieter i Thomas zakopali topór wojenny. Czy coś przegapiłem?


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Novus 01-06-2019 11:06:54
Jestem fanem grupy od zawsze, wmawianie sobie, że nie ma konfliktu miedzy panami D i A jest niedorzeczne...ja życzę im kolejnego powrotu, tylko musimy zmierzyć się z rzeczywistością...Modern Talking to projekt, Bohlen mial w nim nie wystepowac ..miał być frontmen model typu Milli Vannili Den Harrow Radiorama.przypadek sprawił, że wystepowali razem. Anders zaistniał dzieki Bohlenowi nie odwrotnie...i do dzis zbiera kupony po Modern Talking bo w solowej karierze...poszlo mu marnie. Bohlen ukryl w projekcie muzykow tworzacych chórki, którzy pozniej stworzyli System in Blue. . To jego pomysł wiec nic nie szkodzi zniszczyć dorobeek grupy, występując z nowym wokalistą i nowymi chorzystami o ile nie zmieni stylu muzycznego...bo kto mu zabroni? Pod koniec lata zaplanowany jest juz pierwszy koncert w Berlinie- sprzedano juz wszystkie bilety...moze to skończyć sie hybryda typu kombi i kombii, może też to byc swiadomy marketing, zeby zbadać rynek na ile obaj panowie sa w centrum zainteresowania i po spekulacjach wyjda trzeci raz na scene.. za drugim razem bylo podobnie.Thomas mowil cos o pieniądzach...hipokryta i tyle...nic mi nie wiadomo na ten temat, zeby swoje koncetry grał za darmo...ale tak wyglada rzeczywistosc..."projektów muzycznych"...Bad Boys Blue...tez grało pod koniec jako hubryda...a Trevor Teylor podobnie jak muzycy System in Blue...zamiast wspolnie nagrywac kolejne plyty spotykal sie z Tworcami projektu wylacznie w sądzie.


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Adrian77 02-06-2019 21:06:34
Nie ma żadnego powrotu Modern Talking z Pietro. Media tylko wymyśliły i rozdmuchały takie info. Pietro być może zaśpiewa jakąś piosenkę Dietera (być może nawet Dieter też się udzieli wokalnie). A media od razu, że Modern Talking bez Thomasa.
Koncert Dietera się wyprzedał w 3 dni, jeśli dobrze pamiętam. Ten sierpniowy. Tak ogólnie to Dieter ma trasę koncertową w Niemczech. Dodatkowo w Austrii, Szwajcarii, na Litwie i Łotwie. A w marcu wystąpił w Moskwie na swoim koncercie.


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Novus 02-06-2019 22:06:59
Bohlen mówi o koncercie w Brelinie, chce zbadać w ten sposób rynek, che wejsc do studia i pisać piosenki pod szyld "Modern Talking, Anders odpowiedział w mediach na zapowiedź Bohlena....media to wymyslily...nie bylo takiej medialnej konfrontacji miedzy obu panami?
 


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Novus 02-06-2019 22:06:33
Po 16-stu latach przerwy Bohlen postanowił powrócić na scenę i wraz z zespołem zagrać koncert. Odbędzie się on 31 sierpnia w Cytadeli Spandau. Renesansowa twierdza pomieści aż 10 000 widzów. Pomysł dania koncertu jest zasługą followersów muzyka na jego Instagramie. W repertuarze zaplanowane są hity jego dawnego zespołu – Modern Talking, lecz bez Thomasa Andersa.

Czy Dieter boi się krytyki? Ależ skąd! Bohlen niemal codziennie otrzymuje zapytania o covery lub reklamy z piosenkami Modern Talking. Muzyk co prawda dopiero w ubiegłym roku odkrył media społecznościowe, lecz dzisiaj chętnie z nich korzysta. Jego profil cieszy się dużą popularnością, gdyż na Instagramie ma już milion obserwatorów. To właśnie na tym serwisie społecznościowym podzielił się wiadomością o koncercie.


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Novus 02-06-2019 22:06:14
Na logikę...Bohlen zagra pod szyldem modern Talking...Anders to Modern Talking band...a wiec to nic innego jak zapowiedź powstania dwuglowej hybrydy...jak ty to chcesz wytlumaczyc?


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Adrian77 02-06-2019 23:06:12
Dieter zagrał koncert jako Dieter. Te kolejne koncerty też są reklamowane jako jego. W Moskwie zaśpiewał piosenki Modern Talking, Blue System, DSDS (jedna), Chrisa Normana (jedna) oraz swoją solową.


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Novus 03-06-2019 07:06:12
Kolego drogi. W Moskiwe Diether z playbecku wykonał splot chorkow..ktore wykonywali jego koledzy z System in Blue, w Berlinie z tego co sugeruje Diether maja by. wykonywane utwory w calosci pod szyldem Modern Talking


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Novus 03-06-2019 07:06:04
a wiec bedzie potrzebny ktos, kto te utwory wykona...o ile Bohlen moze jako frontmen podszyc sie jako chorzysta, udając Andersa w calych utworach, raczej wyszlo by slabo, dlatego Diether szuka nowego piosenkarza. W sierpniu wszystko sie okaze.


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Adrian77 07-06-2019 22:06:50
Dieter sam będzie śpiewał. Nikogo nie szuka.


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Novus 08-06-2019 17:06:36
Wiesz...Jestem fanem, ktory potrafi rozgraniczac pewne sprawy, Dieter...bedzie frontmanem...i będzie improwizawal z playbacku chorki spiewane przez chlopakow z System in Blue dawniej...jak to mialo miejsce w Moskwie, gdyby natomiast chciał zaśpiewać całe utwory...to z jego glosem jest to raczej niewylonalne...o ile może spiewac utwory Nino Di Angelo czy Normana..(osobiscie uważam, ze robi to gorzej) i oczywiście Blue System ..


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Novus 08-06-2019 17:06:39
Glos Andersa w wykonaniu Bohlena...to tak jakby wisniewski chcial zaśpiewać utwór zenka Martyniuka..nie ta skala ton i rodzaj głosu...


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Adrian77 12-06-2019 10:06:24
W takim razie dlaczego Thomas brał się za album History? Muzycznie i aranżacyjnie jest słaby. Nie wspomnę już o tym, jak zniszczył Jet Airliner.


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Novus 10-07-2019 20:07:22
No i stało się ... Dieter zdradził nam co planuje...Michał Wiśniewski w Roli Thomasa Andersa...to już pewne, hybryda
https://youtu.be/rOLi5AWLbOM


Tytuł: Odp: Modern Talking powraca bez Tomasa Andersa
Wiadomość wysłana przez: Novus 11-07-2019 20:07:26
Może wasza ocena występu Bohlena, krytyka fanów jest mieszana ze wskazaniem, na zarzuty o playback, o to ,że Rolf z system in Blue wykonalby to lepiej, że Dieter u schyłku kariery strzelił sobie sam samobója i nie mógł lepiej sparodiowac samego siebie,trochę słabo. Czy to warte jest tylko pieniędzy?