TOP80.PL

KLASYCZNE => Muzyczne => Wątek zaczęty przez: NetManiak 24-07-2022 19:07:39Tytuł: Włam do skarbca Radio TOP80, I Ty możesz zgarnąć główną nagrodę!
Wiadomość wysłana przez: NetManiak 24-07-2022 19:07:39
Już niedlugo w zestawieniu Listy Top80 Dance Charts pojawi sie niepowtarzalny tercet siódemkowy oznaczający otwarcie notowania # 777.
Szczęśliwe siódemki przez wielu uznawane, jako symbol sukcesu i przeciwstawność apokaliptycznych trzech szóstek i dziś dla Was mogą się okazać kumulacją szczęścia do wspaniałej zabawy jaką chcemy zaproponować.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do dodawania propozycji do tegoż właśnie notowania i spróbowania własnych sił w zabawie o nazwie… Muzyczny Włam!
Wszyscy Topowicze chcący wziąć udział w gonitwie za odrobiną uśmiechu, zobowiązani będą do dodania propozycji pomiędzy dniem 31.07 a 03.08 do Listy Dance Charts (zgodnie z regulaminem i zasadami ustalonymi w nim przez administrację radia Top80.pl). Zaraz po zakonczeniu Listy DC #777 w niedziele 7 sierpnia wszyscy Topowicze, których propozycje zostały zagrane podczas środowej audycji “Propozycje do listy DC” w dniu 3 sierpnia, będą mogli stanąć przed szansą rozszyfrowania tajnego kodu do naszego Topowego sejfu, w którym to znajduje się nietuzinkowa nagroda niespodzianka przygotowana na tą niecodzienną okoliczność a która zapewne w każdym portfelu będzie się reprezentować dość imponująco. Ów kod to nic innego, jak tylko sześciocyfrowy zestaw cyfr a tym samym również będzie to i data ściśle powiązana z muzyką lat 80 z czego dla ułatwienia podajemy, iż dwie z tych liczb to rzecz jasna 7 i 7.

Audycję Muzyczny Włam! poprowadzi od godz.22.00…. prezenterka radia Top80… Nika.

Życzymy przesympatycznej zabawy i miłych wrażeń oraz sukcesu podczas legalnej próby „włamania” się do skarbca i zgarnięcia głównej nagrody…777zl.


Tytuł: Odp: Włam do skarbca Radio TOP80, I Ty możesz zgarnąć główną nagrodę!
Wiadomość wysłana przez: Szikagier 24-07-2022 20:07:59
Wow, wow, wow… to się szykuje niezła zabawa i jeszcze całkiem spora sumka do zgarnięcia. <jupi>