TOP80.PL

KLASYCZNE => Muzyczne => Wątek zaczęty przez: NetManiak 12-09-2023 20:09:38Tytuł: Konkurs na 555 notowanie New Generation Dance Chart - Zgarnij 500+ :)
Wiadomość wysłana przez: NetManiak 12-09-2023 20:09:38
Pamiętacie?! Jeszcze nie tak dawno dość hucznie celebrowalismy juz 777 notowanie Listy Dance Charts Radia Top80.pl? Przypominacie sobie..., jak łatwo poszło Wam z “włamem” do naszego radiowego “skarbca”? Dlaczego nie mielibyśmy stworzyć sobie też świetnej okazji do dobrej zabawy podczas zbliżającego się 555 notowania listy NG?
Ponownie nadarza się nietuzinkowa okazja dla wszystkich dodających propozycje do naszych sztandarowych list radia Top80.pl a tym samym na garść finansowego kapitału albo jak wolicie… małe co nieco na drobne wydatki, czyli takie nasze 500 plus.
Począwszy od dnia dzisiejszego do dnia 11 października słuchacze, których oferty muzyczne odnotujemy w propozycjach do naszych list… będą mieć możliwość wziąć udział w konkursie przygotowanym na okoliczność 555 notowania Listy New Generation DC Radia Top80.pl.
Zapraszamy do rejestracji na naszej witrynie, dodawajcie propozycje do naszych list i cieszcie się dobrą muzyką i zabawą na naszym forum oraz korzystajcie z wszelkich dobrodziejstw jakie znajdziecie na stronach naszego radia. Zapraszamy serdecznie!
Tym razem zgłaszamy zaginięcie pilnie potrzebnego słowa klucz za którym ukryta jest dość pokaźna sumka do rozdysponowania dla najlepszego śledczego, który odgadnie brakujące sformułowanie z naszego audio pliku a Wam dajemy szanse na kolejne zmagania konkursowe i zabawę tym razem w Detektywów. Zajrzyj do nas, zarejestruj się, wpadnij do nas na naszą stronę i zobacz, jak się bawimy?
Czekamy na Was 14 października 2023 juz od godz.20:00 i zaczynamy 555 notowanie Listy NG a zaraz potem moc emocji związanych z konkursem “Ostatnie Slowo Nalezy Do…?”

https://www.youtube.com/watch?v=2FqjXCiWfAE (https://www.youtube.com/watch?v=2FqjXCiWfAE)