TOP80.PL

KLASYCZNE => Ogólne => Wątek zaczęty przez: Tosiek 24-10-2023 18:10:42Tytuł: EPILOG
Wiadomość wysłana przez: Tosiek 24-10-2023 18:10:42
Wczoraj skontaktowałem się z liderem Galaxy Hunter , Zbyszkiem Danilewiczem i jednocześnie twórcą piosenki Tiziany Rivale, którą wyrzucono z propozycji do listy NG, bo to rzekomy cover. Otóż okazuje się, że to nieprawda. Chciałbym się przynajmniej zdziwić taką decyzją "moderatorów" ale wobec hejtu jaki wylewa się na mnie za sprawą Szikagiera i jego radiowej świty, czerwone krechy na moich obu propozycjach to normalka.Screenshot z mojej rozmowy z Galaxy Hunter możecie obejrzeć w dziale "Galerie" chyba że nie, to zainteresowanym wyślę. Można też zapytać GrzegorzaN, bo on owe screeny widział i je posiada.
Ostatnie słowo do Szikagiera. Już gdy z sarkazmem odnosiłeś się do mojej wiedzy/niewiedzy podczas konkursu, przekroczyłeś pewne granice.Potem na forum publiczne wywlokłeś moją wiadomość prywatną do ciebie, choć prosiłem w niej byś tego nie robił, bo nie chcę moją opinią kogokolwiek skrzywdzić, urazić itp. ani, żeby uciechy nie mieli z tego ci, którzy niemal co tydzień obrabiają Wam tyłki.Zrobiłeś to celowo, by mnie skłócić z Niką i Piotrkiem. I ci się prawie udało.Jeszcze po drodze był drobny zabieg z zamianą propki Niki, którego prawie nikt nie zauważył.
Jesteś człowieku drobnym intrygantem bez honoru. Jako kierownik muzyczny radia powinieneś dbać o jego reputację, a ty przedkładasz swoje osobiste uprzedzenia do mnie nad tym, co to radio grać powinno. Wykreślać propkę bez powodu, czy też bezczelnie komentować drugą dodaną, że nie jest traktowana poważnie ? To już było, to już robili twoi poprzednicy. Czy ty naprawdę myślisz, że wykreślając piosenkę z listy działasz mi na przekór ? Zubożyłeś listę i to radio. Dlatego póki tu będziesz rządził i podważał zdanie Netmaniaka jak rok temu, mnie na czacie nie zastaniesz. Za pieniążki można kupić ludzi, można i radio. Ale wiedzy i honoru nie kupisz. A tak na marginesie : Sydney Polak w Top80 ? Równo przegiąłeś pałę.


Tytuł: Odp: EPILOG
Wiadomość wysłana przez: Peterek 02-12-2023 10:12:16
Tak tu się gra, jak właściciel sobie życzy.
Niestety za moją sprawą chyba sprzed piętnastu lat, zmieniono zasady listy przebojów, bo ludziom Peter się podobał a właścicielowi nie.
Popieram.
A Sydney Polak w Top80 ? PORAŻKA.


Tytuł: Odp: EPILOG
Wiadomość wysłana przez: Nika 02-12-2023 14:12:58
Peterek zanim  otworzysz  swoja  buzkę , zanim zaczniesz  obrazac kogos kogo nie znasz , tylko dlatego  ze Tosiek tak napisal  ,   to upewnij sie   ze wiesz o czym piszesz i  czy taka  jest prawda  , bo  z tego co  przeczytałam  nie wiesz i  dlaczego  zostal zagrany  Sidney  Polak w radiu Top80 tez  nie wiesz...  ( poprawcie  sobie Panowie bląd , nie  Sydney tylko Sidney )  a piosenka  na pewno  nie dotyczyła   listy .... ale to miedzy innymi i   niedlugo  sie   dowiesz o  wszystkim   w  specjalnym wątku, a  moze  Kapitanem  Twojego okretu  zrobi z  Ciebie   inna   slynna  , profilowa rozglosnia  internetowa   <rotfl>


Tytuł: Odp: EPILOG
Wiadomość wysłana przez: GrzegorzN 02-12-2023 20:12:44
Tak tu się gra, jak właściciel sobie życzy.
Gram swoje audycje od 8 sierpnia 2023 w top80 i NIGDY NetManiak nie zwrócił mi uwagi na to jakie piosenki odtwarzam.

A co do Sidneya to Szikagier który był autorem konkursu miał prawo doboru wykonawców. I parafrazując powiedzenie "Nie ważne jak o tobie piszą, ważne żeby nie przekręcali nazwiska" wszyscy biorący udział zapamiętają Sindneya i jego Danutę na wiele lat.