Sprawdź:
Zobacz:
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
 11 
 : 03-04-2020 00:04:37 
Zaczęty przez Karol78 - Nowe: wysłane przez Zbigniew7
Uważam,że warto poświęcić pół godzinky i posłuchać największych przebojów Luca Gold w specjalnym Hit Mixie ,który powstał spontanicznie ale nie obraz tu odgrywa najważniejszą rolę pozdrawiam  Uśmiech

https://www.youtube.com/watch?v=v0rl0-Rbx78

 12 
 : 28-03-2020 21:03:57 
Zaczęty przez Karol78 - Nowe: wysłane przez Karol78
Dziękuję Wam serdecznie Uśmiech

 13 
 : 28-03-2020 05:03:26 
Zaczęty przez Karol78 - Nowe: wysłane przez Daro80
Karol wielki szacun w Twoją stronę za to co robisz Uśmiech

 14 
 : 28-03-2020 01:03:09 
Zaczęty przez Karol78 - Nowe: wysłane przez Yanko
Super !!!

 15 
 : 28-03-2020 00:03:19 
Zaczęty przez Karol78 - Nowe: wysłane przez Zbigniew7
Karol gratulacje tworzysz muzykę jakiej w Polsce mało kto się podejmuje tym większe uznanie i poważanie ,powodzenia w dalszej karierze muzycznej  Uśmiech

 16 
 : 27-03-2020 21:03:15 
Zaczęty przez Karol78 - Nowe: wysłane przez Karol78
Witajcie Moi mili Uśmiech

Dokładnie cztery lata temu premierę miała pierwsza anglojęzyczna piosenka Luki Gold. Utwór spotkał się z zaskakującym jak na tamten czas dla mnie przyjęciem i to zmotywowało mnie to dalszego tworzenia dla Was, czyli wielbicieli muzyki lat osiemdziesiątych. Teraz chciałbym Wam zaprezentować jego odświeżoną wersję. A więc jeszcze raz - Luca Gold i "I Can't Stop Loving You Śmiech

https://www.youtube.com/watch?v=Jcybpe8BdlQ&feature=youtu.be

Komentujcie, lajkujcie i wysyłajcie dalej Uśmiech

Wasz Luca Uśmiech

https://www.facebook.com/lucagoldofficial/
https://lucagold.bandcamp.com/ 


 17 
 : 12-03-2020 11:03:59 
Zaczęty przez Robert_Lato - Nowe: wysłane przez Robert_Lato
Ryan Paris, właśc. Fabio Roscioli (ur. 12 marca 1953 w Rzymie) – włoski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów i producent italo disco.

Urodził się i dorastał w Rzymie w rodzinie artystów. Już we wczesnych latach wykazywał zamiłowanie do muzyki. Uczył się gry na gitarze i komponował swoje pierwsze utwory w swoim ojczystym języku, aby wykonać na włoskim festiwalu rockowym.

W 1982 poznał włoskiego muzyka i producenta italo disco Pierluigiego Giombiniego.

W 1983 roku zadebiutował piosenką „Dolce Vita" napisaną przez samego Giombiniego i innego wielkiego wykonawcę, kompozytora i producenta italo disco - Paula Mazzoliniego (Gazebo).

Nagranie zainspirowaną filmem FelliniegoSłodkie życie”, w szybkim czasie stało się wielkim przebojem dyskotek trafiając na piąte miejsce brytyjskiej listy przebojów, a także do pierwszej dziesiątki w kilku innych krajach europejskich.

Sam singiel sprzedał się na całym świecie w liczbie ponad czterech milionów egzemplarzy, zaś w kolejnych latach doczekaliśmy się kilku jego remixów i wersji.

W 1984 roku ukazuje się kolejny singiel „Paris On My Mind”, jak również cały album zatytułowany po prostu „Ryan Paris”.

Rok po sukcesie „Dolce Vita” i całego albumu ukazuje się kolejny singiel „Fall In Love” (1984), który również odnosi sukces i ugruntowuje pozycję artysty wśród największych wykonawców muzyki italo disco.

Niewiele osób wie, iż sam Ryan Paris trafił kilkukrotnie również na kinowy ekran poprzez udział w filmach, m.in. dreszczowcu René ClémentaDziewczyna do dziecka” („La baby-sitter”, 1975) z Marią Schneider i Robertem Vaughnem, a także w trzech przygodowych filmach sci-fi – „Anno zero” – „Guerra nello spazio” (1977) jako pułkownik Altman, „Battaglie negli spazi Stellami” (1978) u boku Johna Richardsona i „Wojna robotów” („La guerra dei robot”, 1978) z Antonio Sabàto, Giacomo Rossi Stuartem i Venantino Venantini.

Ryan wystąpił również w dramacie gangsterskim Sergio LeoneDawno temu w Ameryce” („Once Upon a Time in America”, 1984), a także w dramacie telewizyjnym José Maríi Sánchez SilvyPiękna Otero” („La bella Otero”, 1984) z Ángelą Moliną jako Caroliną Otero.

W 1988 w Paryżu Ryan nagrywa dwie kompozycje w języku francuskim – „Besoin D’Amour” i „Aussi Pour Toi”, z których „Besoin D’Amour” ukazuje się na singlu i maxi singlu winylowym.
Samo nagranie na oryginalnym nośniku (jeśli chodzi o winylową 12”) jest poszukiwane przez koneserów i kolekcjonerów muzyki do dziś osiągając w Internecie i na aukcjach zawrotne ceny.

W 1988 roku Ryan przenosi się do Belgii, rozpoczynając tam trasę koncertową.

Po licznych koncertach, a następnie po okresie nieobecności na estradzie, Ryan Paris wraca na sceny muzyczne w latach 90-tych nagraniem w stylu techno „The Beat Goes On” (1992) dostosowując się tym samym błyskawicznie do panującego w tamtym okresie trendu muzyki klubowej.

W 1993 ukazuje się kolejny singiel artysty z kompozycją euro house „Don’t Let Me Down”, zaś w kolejnych latach w podobnym brzmieniu następne single: „Mr. Jones” (1994) oraz „It’s My Life” (1995).

Ostatnim singlem Ryana w latach 90-tych jest nagranie „Only For You” (1997) utrzymane z kolei w stylu italodance.

Kolejne produkcje Parisa to już lata 2000-czne z których dwie „I Wanna Love You Once Again” oraz „In Love Again” ukazują się w 2010 roku osiągając dużą popularność w dyskotekach i stacjach radiowych.

W roku 2011 ukazuje się maxi singiel „Tiki-Tiki-Tiki”, zaś w 2012 kolejna perełka muzyki określanej jako Italo New Generation – „Parisienne Girl”, która potwierdza przynależność artysty do światowej elity wykonawców muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej w stylu italo.

Rok później ukazuje się winylowa EP na której ukazują się kolejne nagrania wykonawcy w tym „Sensation Of Love” (nagrana wspólnie z Valerie Flor), „This Is Your Life” (nagrana z Hannah Morrison – sopranistką operową), „Baila Baila”, „Seed Of Love”, „I Wanna Love You Once Again 80” (tym razem wykonana wspólnie z Franca Morganą) oraz jej hiszpańskojęzyczna wersja  „Yo Quiero Amarte Una Vez Mas” zaśpiewana z Valerie Flor.

W 2015 roku Ryan bierze udział w promocji marki „Pepsi” nagrywając singiel „Pepsi Love”.
W tym samym roku ukazuje się kolejny rewelacyjny maxi singiel wykonawcy „Together Again”. A rok później równie udany „You Are My Life”.

W roku 2016 ukazuje się drugi, podwójny album wykonawcy wydany na dwóch krążkach CD i zatytułowany "You Are My Life".

Rok 2017 przynosi dwie kolejne pozycje w dyskografii artysty: „Sensation Of Love 2018” nagrany wspólnie z Valerie Flor oraz kolejny singiel „Buona Sera Dolce Vita” nagrany z innym wielkim wykonawcą Italo – Mauro i stanowiącym odniesienie do dwóch wielkich hitów tych wykonawców czyli „Dolce Vita” i „Buona Sera”.

W 2018 roku ukazuje się reedycja poszukiwanego przez kolekcjonerów maxi singla na winylowej 12” „Besoin D’Amour” poszerzona o hiszpańskojęzyczną wersję nagrania „Yo Quiero Amarte Una Vez Mas”.

W tym roku z kolei ukaże się kolejny singiel artysty „I Love You Je T’Aime” na którym znajdzie się również francuskojęzyczna wersja nagrania „I Love You Once Again” - „Je Veux T'Aimer Encore Une Fois” wykonana wspólnie z Sally Shapiro.

Ryan Paris w trakcie swojej trwającej kariery współpracował i nadal współpracuje z wielkimi kompozytorami, wykonawcami, producentami i remixerami, chociażby takimi jak: Pierluigi Giombini, Paul Mazzolini, Eddy Mi Ami, Tony Costa, Mauro Spessot czy Dorine Hollier.

W dniu dzisiejszym Ryan Paris kończy 67 lat.

W związku z powyższym wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin dla Ciebie Ryan od całej ekipy Radio Top80 oraz słuchaczy – spełnienia marzeń, uśmiechu na co dzień, radości w sercu i wielu jeszcze cudownych muzycznych hitów w przyszłości Uśmiech

Z tej okazji również postanowiliśmy w dniu dzisiejszym o godz. 22:00 w Radio Top80 przedstawić specjalną audycję poświęconą temu wybitnemu artyście, kompozytorowi, autorowi tekstów... zatem „The Best Of… Ryan Paris” już dziś w Radio Top80 od godziny 22:00 - zapraszamy serdecznie Uśmiech


 18 
 : 07-03-2020 21:03:11 
Zaczęty przez Alien - Nowe: wysłane przez Devil

Hmmm ...głos piękny..ale ta muza...hmmmm ....aż mnie ciarki nieprzyjemne przeszły,,,, brrrrrr.....  Z języczkiem

Pozdrówki Darku i dzięki za kolejny wpis w rozwój tematu   Papa

 19 
 : 07-03-2020 21:03:09 
Zaczęty przez Alien - Nowe: wysłane przez Alien
Aby nieco odbiec od chronologii tego wątku chcę dziś niejako weekendowo odkryć lata późniejsze. Już w pierwszym moim poście padło hasło Jessica Jay.
Posłuchajmy, komentujmy.... kogo widzimy? kogo słyszymy? Zanim napiszę co ja na ten temat uważam poproszę o Wasze opinie Mrugnięcie Dlaczego? Od razu powiem, że hasło Jessica Jay jest trudniejsze niż myślałem.

Jessica Jay - Always

https://www.youtube.com/watch?v=8sXGS8AeTxk

 20 
 : 04-03-2020 22:03:42 
Zaczęty przez Swavecs - Nowe: wysłane przez Swavecs
Szybkie tłumaczonko.

I remember when you said
Pamietam kiedy powiedziałaś
you're gonna leave me,
że odejdziesz ode mnie
leave me for another man
odejdzisz do innego mężczyzny
Why don't you treat me so?
Dlaczego traktujesz mnie w ten sposób?
Gave you all my loving...
Oddałem Ci całą moją miłość...
Hear you knocking on my door
Słyszę jak pukasz do mych drzwi
I see you crying
widzę, że płaczesz
When you walked away the day
Gdy odeszłaś tego dnia
I felt like dying, too
To też czułem że umieram...
I'm still in love with you
(ale) ciągle jestem w tobie zakochany


Tears, they flow like rain from the sky
Łzy, one płyną jak z nieba deszcz
but there's no reason to cry
ale nie ma powodu aby płakać
I'll take away all your fears
Zabiorę wszystkie twe obawy
Your tears show me you love me again
Twoje łzy pokazują mi, że mnie znów kochasz
Just like the Sun dry the rain
Tak jak słońce osusza deszcz
the way I dry all your tears
w ten sposób ja wytrę twoje łzy


Come into my open arms
Chodź w me otwarte ramiona
forget your sorrow
Zapomnij o swym smutku
coz' we've got a second chance
gdyż mamy drugą szansę
and new tomorrow now
i od teraz nowe jutro
and we'll gonna make it
na pewno nam się uda
Let me take you by the hand
Pozwól wziąć się za rękę
I'm gonna lead you
zaprowadzę cię
lead you to a happy end
zaprowadzę cie do szczęśliwego końca
you know I need it, too
przeciez wiesz że tego też potrzebuję
I'm still in love with you
Ciągle jestem w tobie zakochany

Tears, they flow like rain from the sky
Łzy, one płyną jak z nieba deszcz
but there's no reason to cry
lecz nie ma powodu by płakać
I'll take away all your fears
Zabiorę wszystkie twe obawy
Your tears show me you love me again
Twe łzy wskazują, że znowu mnie kochasz
Just like the Sun dry the rain
Tak jak słońce osusza deszcz
the way I dry all your tears
w taki sposób ja wytrę twoje łzy

Tears, they flow like rain from the sky
Łzy, one płyną jak z nieba deszcz
but there's no reason to cry
ale nie na powodu do płaczu
I'll take away all your fears
Zabiorę wszystkie twe obawy
Your tears show me you love me again
Twe łzy pokazują mi, że znowu mnie kochasz
Just like the Sun dry the rain
Tak jak słońce osusza deszcz
the way I dry all your...
w taki sposób ja wytrę...
Tears they flow like rain from the sky
Łzy, płyną jak z nieba deszcz
but there's no reason to cry
lecz nie ma powodu by płakać
I'll take away all your fears
Zabiorę wszystkie twe obawy
Your tears show me you love me again...
Twe łzy pokazują mi, że znowu mnie kochasz...


Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
TOP80 na Facebooku
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Power Play Tygodnia
Proponuje: Jolka69
Wykonawca: Tam Harrow
Tytuł: Idiot
Rok:2015