Sprawdź:
Zobacz:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek:

Regulamin konkursów odgłaszanych podczas prezentacji list przebojów.

 (Przeczytany 824 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Robert_Lato
Moderator
Forumowicz
*****

Pomocna dłoń: +21/-0
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2005/09/02
Wiadomości: 953


Całość muzyki Dietera Bohlena, Thomasa Andersa, BBB, London Boys, Sandry


WWW
« : 01-09-2019 17:09:51 »

Ogłaszamy, iż z dniem 01.09.2019 zmieniają się zasady dotyczące konkursów na wszystkich listach przebojów, jednocześnie w ten właśnie sposób ujednolicamy nagrody dla zwycięzców konkursów na wszystkich listach Top80.

Od 01.09.2019 na KAŻDEJ liście prezentowanej w Radio Top80 ogłaszane będą przez prowadzącego 3 konkursy w trakcie trwania takiej audycji.

I Konkurs:

Dotyczył będzie podania  przez osoby biorące w nim udział prawidłowego wykonawcy oraz tytułu nagrania znajdującego się tuż przed poczekalnią danej listy (w przypadku Top80 DC – miejsca 11, natomiast w przypadku Top80 NG oraz Top10 Bohlen / Anders DC miejsca 6).

Nagrodami dla zwycięzców konkursu czyli dla osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi na to pytanie będą  dodatkowe 2 głosy w kolejnym  notowaniu danej listy.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy udzielić TYLKO I WYŁĄCZNIE na topowym czacie (Shout boxie).

Rezygnujemy w ten sposób z uruchamiania radiowego GG w trakcie list – powyższy  zabieg pozwoli w sposób jasny i transparentny  dla wszystkich uczestników zabawy pokazać kto wygrał i jak typowali poszczególni słuchacze.

Odpowiedzi, po zadaniu pytania przez prowadzącego listę należy udzielić nie później niż do zaprezentowania nagrania z pozycji 13 – w przypadku listy TOP80 DC, oraz do czasu zaprezentowania nagrania znajdującego się na miejscu 8 na listach NG DC i Bohlen/Anders DC.

II Konkurs:

Dotyczył będzie podania  wykonawców/ zespołów i tytułów nagrań, które dostały się do poczekalni (w zależności od listy – siedmiu typów w przypadku Top80 DC, trzech odpowiedzi w przypadku pozostałych dwóch list).

Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy udzielić TYLKO I WYŁĄCZNIE na topowym czacie (Shout boxie) po zadaniu pytania przez prowadzącego listę – nastąpi to podczas prezentowania nagrania z pozycji z miejsca nr 13 (lista Top80 DC) oraz prezentowania nagrania z miejsca 8 (listy NG DC i Bohlen/Anders DC) i nie później niż do czasu rozpoczęcia prezentowania poczekalni.

Zwycięzcy konkursu, czyli osoby, które prawidłowo podadzą odpowiedź na to pytanie trafiając wszystkich wykonawców / zespoły oraz tytuły nagrań (co jest konieczne i niezbędne tym bardziej w kontekście listy Bohlena – nie wystarczy podanie tylko wykonawcy bowiem w poczekalni mogą znaleźć się dwie a nawet trzy piosenki jednego zespołu / artysty) otrzymają dodatkowe 2 głosy w kolejnym  notowaniu danej listy oraz dodatkowo jako bonus znaczek „S”  przy nicku.

UWAGA - jeśli w propozycjach do listy Top80 DC jest mniej niż 20 nagrań, natomiast w propozycjach do Top10 Bohlen & Anders DC i Top80 NG DC mniej niż 10 piosenek II konkurs podczas omawiania danej listy nie zostanie przez prowadzącego przeprowadzony.

III Konkurs:

Dotyczy podania miejsca 4, czyli wykonawcy/zespołu oraz tytułu nagrania który zajął to miejsce na liście.

Konkurs zostanie ogłoszony podczas prezentacji poczekalni i będzie trwał do jej zakończenia.

Jednocześnie uwzględniane będą odpowiedzi udzielone wyłącznie na topowym czacie po zadaniu pytania przez prowadzącego listę.

Zwycięzcy konkursu, czyli osoby które prawidłowo podadzą odpowiedź na to pytanie będą  dodatkowe 2 głosy w kolejnym  notowaniu danej listy.

Ustalenia ogólne:

Podkreślamy, że każdy słuchacz biorący udział w  konkursach podczas prezentacji list przebojów może uzyskać maksymalnie 2 dodatkowe głosy w kolejnym tygodniu na daną listę niezależnie od ilości wygranych konkursów na liście.

Lista zwycięzców ogłaszana będzie przed prezentacją miejsca 1 danej listy.

Wszelkie odpowiedzi na pytania konkursowe muszą zostać podane na Shout Boxie (czacie topowym) po ich ogłoszeniu przez prowadzacego, w czasie wyznaczonym przez powyższy regulamin.

Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w przyszłości i podaniu nowych jego warunków w tym poście.

Życzymy powodzenia w konkursach i w całej zabawie, jednocześnie pozdrawiając wszystkich słuchaczy i bawiących się w odgadywanie – Administracja.

« Ostatnia zmiana: 26-09-2020 00:09:26 wysłane przez Robert_Lato » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  
TOP80 na Facebooku
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Power Play Tygodnia
Proponuje: Dj Yaro
Wykonawca: François Valéry
Tytuł: Aimons-Nous Vivants
Rok:1989
Radio TOP80 - gra PiloNet
Valerie Dore - The Night (Remix)
0 (100) słuchaczy
The Night
Valerie Dore
Italy 1984