Sprawdź:
Zobacz:
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek:

Najlepsza piosenka filmowa

 (Przeczytany 45207 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Muza
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Debiut: 2002/05/24
Wiadomości: 598

Mike Mareen,Laserdance


« Odpowiedz #60 : 16-12-2005 17:12:39 »



CICHA napisał(a):
> A ja Hero i jeszcze jedną piosenkę Bonie Tyler kojarzę z filmem pt: Woot Luz czy jakoś tak?
> Tam była także taka fajna iosenka wykonywana pod tym samym tytułem, ale nie wiem kto wykonywał na pewno facet. >

Czytałaś moją odpowiedz?

Zapisane
Muza
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Debiut: 2002/05/24
Wiadomości: 598

Mike Mareen,Laserdance


« Odpowiedz #61 : 16-12-2005 17:12:56 »



CICHA napisał(a):
> A ja Hero i jeszcze jedną piosenkę Bonie Tyler kojarzę z filmem pt: Woot Luz czy jakoś tak?
> Tam była także taka fajna iosenka wykonywana pod tym samym tytułem, ale nie wiem kto wykonywał na pewno facet. >

Czytałaś moją odpowiedz w tym wątku?

Zapisane
CICHA
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Debiut: 2005/09/07
Wiadomości: 1607



« Odpowiedz #62 : 16-12-2005 17:12:19 »

Nie czytałam, ale wiadoimo o co chodzi już. Przeczytałam po napisaniu i wysłaniu swojego posta.Uśmiech

Zapisane
komakino
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Debiut: 2003/07/24
Wiadomości: 2410

space,italo,electronic rock,new romantic


« Odpowiedz #63 : 16-12-2005 17:12:00 »


Evi...oczywiście , że mam Mrugnięcie  To zarypiasta komedia romantyczna z muzą lat 80  - EXTRA Uśmiech

Napisz do mnie na priv Mrugnięcie

Pozdrawiam serdecznie wraz z Adamem .


Zapisane
Krzys-pl
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2002/01/04
Wiadomości: 3309


ITALO DISCO !!!


« Odpowiedz #64 : 17-12-2005 06:12:37 »

singlowa


http://s64.yousendit.com/d.aspx?id=1V9546837D0PS0R6K5ENZPOBRI




extended


http://s57.yousendit.com/d.aspx?id=2KCCINZA6L3JP1I72V8XEFDRTQ






* Giorgio-Moroder-Electric-Dreams.jpg (26.24 KB, 346x354 - wyświetlony 882 razy.)
Zapisane
Wojo
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2005/08/25
Wiadomości: 1039



WWW
« Odpowiedz #65 : 17-12-2005 10:12:29 »


KRZYSIU JESTEŚ WIELKI!!!! DZIĘKI SERDECZNE.
BARDZO MIŁĄ NIESPODZIANKĘ MI SPRAWIŁEŚ!
Pozdrawiam serdecznie WOJO

Zapisane
Wojo
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2005/08/25
Wiadomości: 1039



WWW
« Odpowiedz #66 : 17-12-2005 11:12:33 »


PS A czy dobrze pamiętam Krzysiu w trakcie tego filmu czy nie było trochę muzy komputerowej i gry na skrzypcach?Jak pamiętasz proszę odpowiedz?

Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  
Porozmawiaj

TOP80 GG: 890
Panel Pozdrowień



Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Power Play Tygodnia
Proponuje: NetManiak
Wykonawca: Elvin
Tytuł: You Set My Heart On Fire
Rok: 2018
Słuchaj Radia TOP80
Radio TOP80 - gra PiloNet
Valerie Dore - The Night (Remix)
0 (100) słuchaczy
Valerie Dore
Italy 1984
Poprzednio graliśmy...
Twoje ulubione...
Program Radia TOP80
22:00
ZOSTAŃ DJ-EM!
PiloNet
18:00
Małe  Co  Nieco
Sweety80
19:00
Małe Co Nieco
Sweety80
20:00
Propozycje Do Listy NG
Jack79
Zamów Piosenkę
Teraz i Ty możesz zagrać w radio!
Wpisz poniżej fragment tytułu/wykonawcy utworu, który chciałbyś zaprezentować innym:
System inteligentnie podpowie piosenki, nawet jeśli zrobisz literówki.
Wypróbuj, zobacz jak łatwo teraz znaleźć utwór co do którego nazwy i pisowni nie byłeś pewien.
Jeśli Ci się spodoba, podziel się wrażeniami z innymi i zaproś do wspólnej zabawy :)
Szafeta
Słuchacze najaktywniej zamawiający piosenki w ostatnim tygodniu:
Piatnica Dariusz (275 zam. +190 sł.)
RAD69 (115 zam. +68 sł.)
Kropka31 (71 zam. +46 sł.)
Arsau6 (69 zam. +41 sł.)
Wioleta2 (48 zam. +28 sł.)
Gerwazy101 (47 zam. +43 sł.)
GrzegorzN (39 zam. +33 sł.)
Darzeb (31 zam. +30 sł.)
A_nia (30 zam. +15 sł.)
E-72 (29 zam. +23 sł.)
Natali (12 zam. +8 sł.)
Daro80 (12 zam. +14 sł.)
tequila1970 (11 zam. +11 sł.)
Ana (9 zam. +4 sł.)
Body_73 (9 zam. +13 sł.)
Tarman (9 zam. +11 sł.)
Pelasia (6 zam. +3 sł.)
mrmilkman (6 zam. +6 sł.)
jurek 1970 (4 zam. +3 sł.)
Zbigniew7 (4 zam. +2 sł.)
beznut (3 zam. +0 sł.)
Miro (3 zam. +2 sł.)
Dziękujemy za współtworzenie repertuaru radia TOP80 Uśmiech