Sprawdź:
Zobacz:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek:

Zlot grillowo-taneczny w Borkowie: 05-06 lipca 2019 r. - szczegóły !

 (Przeczytany 10351 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Robert_Lato
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +22/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2005/09/02
Wiadomości: 956


Całość muzyki Dietera Bohlena, Thomasa Andersa, BBB, London Boys, Sandry


WWW
« : 15-04-2019 13:04:35 »

Drodzy TOPowicze Uśmiech

Miło Nam poinformować Was, że zaplanowaliśmy z niemalże początkiem wakacji wspólny „ZLOT” grillowo-taneczny.  I tutaj na forum „mafijnym” troszkę obszerniej na ten temat.

Będzie to już czwarte takie Nasze spotkanie w tym samym miejscu i z udziałem Wszystkich chętnych – którzy chcieliby tam się z Nami spotkać.

Zapraszamy zatem 5.07.2019 – 6.07.2019 do Borkowa k/Kielc wszystkich chętnych Topowiczów, niezależnie od tego czy nadal pojawiąją się osobiście na Naszej witrynie, czy też sporadycznie, a może nawet raz do roku, o ile czują się w sercu związani z Top80.  
Istnieje również możliwość zabrania ze sobą swoich bliskich i znajomych. Zasada jest tylko jedna : każdy z TOPowiczów osobiście ręczy za osoby nie związane na co dzień z TOPem !  

O samej imprezie.

Podobnie jak w ubiegłym roku nie będzie wielkich gwiazd i koncertu – ale tak naprawdę to chyba najważniejsze w tym zlocie jest to, abyśmy razem wspólnie spotkali się, spędzili trochę czasu ze sobą, abyśmy mieli możliwość porozmawiania „face to face” a nie tylko przy pomocy radiowego SB czy komunikatorów internetowych.
 
Dla wszystkich będą te same warunki, czyli takie na jakie się zdecydują i wybiorą (chodzi o noclegi) ten sam rodzaj posiłków itp. itd. Planujemy tym razem pobyt wypoczynkowo rekreacyjny zaplanowany na dwa dni tj. 05 i 06 lipca br. (Piątek – od rana, Sobota cała, w Niedziele do południa wyjazd). Miejscem spotkania będzie ośrodek "Uroczysko"  http://www.uroczysko-borkow.pl/ w miejscowości Borków koło Kielc.
Generalnie ładne i „sprawdzone” już dobrze miejsce w lesie nad jeziorem, punkt rekreacyjny „pełną gębą” Mrugnięcie

W zależności od ilości uczestników i składu osobowego (ważna płeć) zaplanujemy różne atrakcje, aby wypełnić czas i nie tylko. Przyjazd do Borkowa 05-tego w piątek i będzie to nie określone czasowo czyli w zależności od możliwości i odległości jakie mamy wszyscy do tego miejsca – ale sugerujemy przyjazd jak najwcześniej.

Zakwaterowanie dla osób mających opłaconą rezerwację będzie już mniej więcej od godz. 12-tej. Byłoby super  zaplanować przyjazdy tak, aby rozpocząć oficjalnie zlot grillowaną kolacją, a potem wspólnym ogniskiem z pieczeniem kiełbaski zagryzanej kiszonymi ogóreczkami Mrugnięcie . Jeśli pogoda spłata figla (odpukać w nie malowane… puk puk) to do dyspozycji będzie nieprzemakalny namiot ze sprzętem grillowym i muzyką (ten sam, w którym w sobotni, a może i piątkowy wieczór planowana jest mini dyskoteka). Jeśli pogada spłata nam jeszcze większego figla z kolei (opady śniegu, zawieje, zamiecie i -10 stopni Celcjusza) - planujemy zorganizować tradycyjne, grupowe lepienie bałwanka oraz nie mniej tradycyjny kulig - czy będą Skaldowie i czy będą jechać z nami, a także śpiewać nam w trakcie jazdy "Ciągną, ciągną sanie, góralskie koniki, Hej, jadą w saniach panny, przy nich janosiki" - okaże się dla zdecydowanych przyjazdem uczestników dopiero na miejscu Mrugnięcie W Sobotę rano, w zależności od tego kto kiedy pójdzie spać i o której wstanie – planowane jest tzw. dochodzące śniadanie – i nie mylić z "dochodzeniem" w innych kwestiach (to już musicie sobie załatwiać we własnym zakresie)  Język .

Następnie przewidujemy  zapoznanie się z topografią  czyli czas na zwiedzanie ośrodka i okolicy. No i ważne info dla Panów : planujemy rozegrać jakiś meczyk (radiowcy – reszta świata !) w piłkę nożną, siatkową, a może i nawet w „kosza” - tak więc preferowane jest zabranie stroju i obuwia sportowego.  W godzinach popołudniowych czas wolny, rekreacja, a także dla chętnych mini zawody strzeleckie – bez huku z łuku, albo z korkowca Mrugnięcie. Inne atrakcje późnego popołudnia typu „Miss mokrego podkoszulka”, „Mister stringów” itp.  – w zależności od rozwoju sytuacji i chęci potencjalnych uczestników. Niestety walk w budyniu o puchar przechodni Admina Topu – dla ewentualnych chętnych rzecz jasna – w tym roku nie będzie (z szacunku dla budyniu) Mrugnięcie Wieczorem ponownie grillowana kolacja (szwedzki-TOPowy stół) no i muza…muza  muza 80’s …. z głośników (ciekawe jaki DJ pogra hmmm ?) – tak więc będzie dyskoteka do białego rana.  Stroje imprezowe wiadomo – na luziku (żeby się nikt we fraku i sukni sylwestrowej przypadkiem nie pojawił ! niekoniecznie też w stringach czy bikini – choć oczywiście oficjalnego zakazu na to nie ma) Śmiech

Wyjazd w Niedzielę rano do południa (07.07.2019) (jak kto wstanie), po śniadaniu (wyjedzenie resztek czyli po tzw. czyszczeniu lodówek) Mrugnięcie . A kto chce może nawet zostać do wieczora – połowić ryby w jeziorze, zbierać grzyby, liczyć sosny w lesie itp.

A teraz koszty.

Niestety nauczeni  doświadczeniem, wzorem zlotów poprzednich w Borkowie. tak i teraz wymagana będzie tzw. „zaliczka” (rezerwacją noclegów, namiotu i tzw. grillowe – czyli miejsce, jako że rezerwujemy namiot ze sprzętem grającym i z grillem na wyłączność w tym ośrodku). Pokoje noclegowe w zależności od ilości uczestników to znane już co niektórym  holenderskie przyczepy campingowe wyposażone w pełni (full wypas) oraz pokoje w jedynym już z budynków posiadające wspólną łazienkę, w tym dwa pokoje z osobnymi łazienkami, do tego istnieje możliwość zakwaterowania w domkach letniskowych.

Koszt jednego noclegu w ośrodku to - uwaga : 50 zł/osoba (dotyczy przyczep campingowych oraz pokoje 2 lub 4 osobowe w jednym z budynków (w niektórych jest lodówka, w niektórych TV – ale na programy sat z Hot Birda nie liczyć) Język . Co do domków letniskowych – istnieje możliwość zakwaterowania we własnym zakresie w porozumieniu z właścicielem ośrodka. Opłata namiotu ze sprzętem muzycznym jest stała i wynosi 100 zł niezależnie od ilości uczestników (koszty rozłożymy  równomiernie na każdego w zależności ile osób się zdeklaruje). Opłata za tzw. miejsce przy grillu to 15 zł/osoba. Reasumując zaliczka zlotowa będzie wynosiła w tym roku 120 zł od osoby. W tej kwocie zawarte są noclegi, opłaty stałe jw. oraz niewielka część na wyżywienie, które i tak musimy zakupić z nadwyżką – bo nie da się precyzyjnie określić przecież menu co to ilości i jakości na jedną osobę. Po prostu nie chcemy sytuacji – aby czegoś komuś brakło, a jak coś zostanie to na pewno się nie zmarnuje – o czym zadecydujemy kolektywnie Wyluzowany . Za całość – ewentualne dopłaty do wyżywienia – będziemy się rozliczać indywidualnie, w  zależności od wybranych opcji noclegu i dni uczestnictwa w zlocie.

I tu bardzo ważne info: w tzw. sezonie ośrodek jest praktycznie zawsze zaludniony – nie może być więc sytuacji, że miejsca noclegowe zarezerwujemy, a potem zrezygnujemy. Dlatego należy dobrze przemyśleć : chęć uczestnictwa i wpłata zaliczki to koszt stały – czyli jeśli osoba wpłacająca po terminie zrezygnuje i nie da się tego już „odkręcić”  – nie będziemy robić zwrotów, gdyż i tak te koszty zostaną poniesione na rzecz ośrodka.  Jedynym wyjściem w takiej sytuacji  będzie : albo pogodzić się ze smutkiem i stratą zaliczki, albo znaleźć osobę która tę rezerwację wykorzysta. Mamy nadzieję – że to rozumiecie i uznacie za rozsądne podejście. Osoby które w ub. roku wpłacały, a nie były obecne – w przypadku uczestnictwa na tym IV zlocie w Borkowie - mogą się spodziewać jakiegoś „bonusu”, ale o tym pogadamy już na miejscu Mrugnięcie

Wyżywienie.

Jak już wyżej coś niecoś napisane - zupełnie inna sytuacja z kosztami wyżywienia. Tutaj w rozwinięciu tematu planujemy wspólny zakup produktów jak najniższym kosztem – z jak największą ilością kalorii itp Śmiech . Zakup będzie dokonywany w dniu 4-go i 5-go lipca tak więc wtedy należy jeszcze raz bezwzględnie potwierdzić, że jedziecie i będziecie. W zależności od ilości uczestników zlotu dokonamy zakupu produktów na 2 dni – a koszt rozłożymy uczciwie i proporcjonalnie po równo na każdego z uczestników. Nie da się chwilę obecną określić co i ile – ale mając świadomość i znając realia postaramy się, aby te koszty były do zaakceptowania i nie wyczyściły Wam kieszonkowego i kont Mrugnięcie

Co do obiadu w sobotę: w samym leśnym  ośrodku niestety nie można liczyć na dania z restauracji, ale będą raczej dwie możliwości: na miejscu  będzie już w tym roku najprawdopodobniej uruchomiony jakiś mini-bar z hot dogami itp. – albo postaramy się My zapewnić coś nisko budżetowego i ciepłego – pewnie Panie wspólnie coś wymyślą w tym temacie Mrugnięcie . Dla zmotoryzowanych  i posiadaczy złotych kart VISA będzie istniała oczywiście możliwość „wyskoku” poza ośrodek na schabowego z frytkami, coca-colą itp.  , a dla bardziej szarmanckich z gestem – nawet wypad do „chińczyka” w Kielcach Mrugnięcie

Logistyka.

Decyzję o chęci udziału w zlocie grillowym należy podjąć do dnia 5 czerwca br ! (w wyjątkowych indywidualnych umotywowanych przypadkach : + 2-3 dni). Rzecz jasna można też zdecydować się niemal w ostatniej chwili – ale to już na własne ryzyko i nie gwarantujemy osobnych noclegów (chyba, że w nogach czy też pod łóżkiem u Netmaniaka Mrugnięcie Można w tej sprawie ogólnie pisać  zarówno do Administracji  jak i Radiowców – będziemy to jakoś koordynować. Do tego czasu również należy dokonać wpłat zaliczki. Zarządca ośrodka po prostu też musi wiedzieć, czy ośrodek będzie obłożony maksymalnie do możliwości – to chyba jasne, Jeśli ktokolwiek zechce dokonać wpłaty łącznej np. za dwie i więcej osób to zaliczki można oczywiście sumować, ale ww. osobom należy zgłosić kto i co – bo wolelibyśmy mniej więcej wiedzieć kto i od kogo będzie Mrugnięcie

P.S. Jedna wielka prośba – prosimy o dokonywanie wszelkich formalności poprzez TOP80 – nic za plecami i na własną rękę, bo potem to się miesza, i sam „Zarządca” o to prosił Mrugnięcie

Konto do wpłat zaliczki (120 zł/osoba):

03 2490 1044 0000 4200 2075 5939
Adam Klingenberg


Po terminie jw. jeszcze raz napiszemy : będzie jeszcze być może możliwość samego udziału w imprezie – ale nie gwarantujemy noclegów i trzeba to sobie będzie indywidualnie załatwiać być może nawet poza ośrodkiem. Reszta czyli sam udział, wyżywienie itp. oczywiście do dogadania się – ale ostatecznie nie później jak 15 czerwca br. !!!  Dotyczy to również przypadków chęci uczestnictwa bez noclegu - np. gościnnie w jednym dniu. Pozostałe sprawy i szczegóły będziemy już ustalać – albo w tym wątku, albo indywidualnie w zależności od wagi i znaczenia spraw.


To tyle i aż tyle – na teraz. Zastanówcie się, zaplanujcie, załatwiajcie urlopy, podejmijcie decyzję – żyje się ponoć tylko raz.   Jeśli macie coś do dodania od siebie, jakieś ciekawe propozycje itp. – wątek otwarty i piszcie śmiało, ale na temat Mrugnięcie


Z pozdrowieniami - Administracja

« Ostatnia zmiana: 06-05-2019 16:05:26 wysłane przez Robert_Lato » Zapisane

Dziunio
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +4/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2011/03/16
Wiadomości: 103

italo&depeche mode,erasure i bad boys blue::))


« Odpowiedz #1 : 21-05-2019 18:05:44 »

To już pewne. W sobotę, drugiego dnia zlotu widzimy się w Borkowie. Z Borkowa w niedzielę jadę z rodziną (będę z całą rodziną) do Stegny nad morzem. Wielu z Was miało okazję zjeść coś co wyszło z pod mojej ręki. Nauczony preferencjami uczestników z zeszłego roku postaram się dostosować menu z którym się zjawię do Waszych podniebień. Poproszę Was tylko o sygnał osób które nie jedzą mięsa. Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę 06.07

Zapisane

szef kuchni , kibic Unii Leszno ale tez Zagłębia Lubin
Gusia
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-0
Offline Offline

Debiut: 2014/03/01
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #2 : 25-05-2019 22:05:02 »

Kochani Wy moi wkoncu za trzecim podejściem uda mi się przybyć na zlocik  Jupi! więc pytanie za 100 pkt kto może zahaczyć o Chorzów i mnie zgarnąć w piatek , ewentulnia z katowic  Dociekliwy
Tylko proszę nie pobijcie się  Śmiech
Czekam na info
Pozdrawiam cieplutko  Wyluzowany

Zapisane

Muzyka powinna łączyć a nie dzielić Uśmiech
Gorgona
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +7/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Debiut: 2009/09/04
Wiadomości: 263« Odpowiedz #3 : 07-07-2019 21:07:53 »

  .........  i już po     Śmiech   Dziękuję wszystkim gorąco  za wspaniała zabawę    w Borkowie   Jupi! Jupi! Śmiech
   
 Organizatorom   i pomocnikom Uśmiech      kucharzowi  i kelnerkom  Uśmiech    i wszystkim uczestnikom zabawy    Buziak   
   
    Dziękujemy 
      Gorgona  i TarAn
     

Zapisane
Gusia
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-0
Offline Offline

Debiut: 2014/03/01
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #4 : 07-07-2019 21:07:29 »

Dlaczego ten weekend tak szybko przeleciał  Płacz ale to był naprawde super spędzony czas z Wami  Przytulenie Wielkie podziękowania dla organizatorów <brawo> za tak fajna impreze ,   dla Dżunia za wysmienite jedzonko , dla Aliena za to że dotarłam z Kielc i nie zgubił mnie po drodze  Śmiech
Ogólnie wszystkim należą sie podziękowania , mimo że byłam pierwszy raz ale czułam sie naprawdę jak w takiej mega fajnej rodzinie  Przytulenie Przytulenie
Mam nadzieje do zobaczenia na zlocie Borków 2020

Zapisane

Muzyka powinna łączyć a nie dzielić Uśmiech
Anula
Mafiozo
*

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Debiut: 2012/08/05
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #5 : 08-07-2019 22:07:12 »

Witam

Dziękuję serdecznie wszystkim (bez wyjątku) za wspólnie spędzony czas
  Uśmiech Bawiłam się wyśmienicie. Cieszę się, że mogłam Was poznać  Jupi! Jupi! i żałuję, że nie wiedziałam wcześniej, że w zasięgu mojej ręki robicie takie zloty. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam  Przytulenie Uśmiech

Zapisane
Alien
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +32/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2005/04/28
Wiadomości: 525WWW
« Odpowiedz #6 : 09-07-2019 14:07:02 »

W imieniu Basi i swoim chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za zlot Borków 4.

Podziękowania kierujemy do każdego kto dołożył swoją cegiełkę aby całe przedsięwzięcie się udało.
Szczególne podziękowania dla Dziunia z Rodzinką – jesteście the best.
Bawiliśmy się wspaniale. Bardzo miło było się z Wami znowu spotkać.

Pozdrówka
Basia i Darek.

Zapisane
Devil
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +33/-5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2001/02/28
Wiadomości: 482« Odpowiedz #7 : 09-07-2019 21:07:30 »

Ja również chciałbym Wszystkim uczestnikom Zlotu Borków 4 serdecznie podziękować. Miałem mieszane uczucia czy w tym roku to wypali i jestem mile zaskoczony pozytywnymi recenzjami. Cieszę się, że tak to oceniacie i że będą z tego kolejne miłe wspomnienia. Szczególne podziękowania należą się tym którzy nie tylko organizacyjnie ale i fizycznie przyczynili się do sukcesu - nie będę wymieniał bo kto był ten wie kto tam na co zasłużył. Od strony kulinarnej złoty medal po raz kolejny dla Naszego przesympatycznego Władka - Dziunia !  Jupi!  Aczkolwiek jest jeszcze jedno zagadnienie : powinniście zdawać sobie sprawę i mieć tę świadomość, że bez inicjatywy, zaangażowania i determinacji Naszej TOPowej Koleżanki Jolki69 - tego zlotu by nie było.
Jolu : publicznie Ci zatem jeszcze raz dziękuję że zechciałaś nie tylko uczestniczyć - ale po prawdzie zorganizować tegoroczne spotkanie, biorąc na siebie 90 % spraw z tym związanych  Wyluzowany
Cieszę się również z faktu, że prócz tzw. "stałej" Borkowskiej "ekipy" - dane mi było zobaczyć i poznać nowe twarze TOPu i nie tylko. I dziękuję, że jako TOPowicze pozostawiliśmy kolejny raz dobre zdanie po sobie tam. Drobne wpadki się nie liczą, ważny jest fakt, że jako grupa zorganizowana jesteśmy tam bardzo mile widziani i odbierani  Język Dziękuję !  Wyluzowany

Zapisane
68roze
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +2/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2011/02/21
Wiadomości: 66WWW
« Odpowiedz #8 : 09-07-2019 22:07:54 »

 Fajnie było i szybko zleciało. Również dzięki za miłe spotkanie. Organizatorom za wkład i poświęcenie. Dziuniowi za znakomitą kuchnię. Uczestnikom za wspólny czas i zabawę. Do następnego spotkania. Uśmiech

Zapisane

Rose68
Piotr71
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +3/-0
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2013/11/10
Wiadomości: 13« Odpowiedz #9 : 14-07-2019 12:07:32 »

W imieniu całej ekipy z Rzeszowa oraz swoim chciałbym bardzo serdecznie podziękować organizatorom zlotu w  Borkowie za to , że ten zlot się odbył w tym roku, oraz wszystkim którzy w nim uczestniczyli i bez nich nie byłoby tak wspaniałego spotkania i zabawy do białego rana.  <jupi>No i oczywiście super super podziękowania dla Dziunia i rodzinki za przepyszne dania  Jupi! I tak trzymać dalej. Jeszcze raz serdeczne podziękowania za super spotkanie i zabawę. Papa Uśmiech

Zapisane
Emil
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2014/08/25
Wiadomości: 38« Odpowiedz #10 : 14-07-2019 14:07:56 »

Witam...
Ja tez dołożę swoje pięć groszy.
Było bardzo fajnie,miło było wszystkich poznać i zobaczyc tych nowych i tych co już byli i się znamy.
Bardzo fajny zlot i za rok chyna znów sie spotlkamy.....
Wielkie podziekowania dla Macka i jego żony Kasi , bo dzięki nim mogłem tam być i wszystkich spotkać.

Zapisane

Zawsze muzyka...:-)
Andrzej Sienkiewicz
Nowicjusz
*

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Debiut: 2020/10/12
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #11 : 15-10-2020 12:10:49 »

Fajna muzyka

Zapisane
Alien
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +32/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2005/04/28
Wiadomości: 525WWW
« Odpowiedz #12 : 01-01-2024 04:01:23 »

W końcu wolne media....
Gusia pamiętaj, że gdy ubolewałaś nad tym, że nie masz za co na ten zlot dojechać
to zafundowaliśmy Ci z Basią pobyt na zlocie. Dowieźliśmy Cię z Kielc. I już wtedy stukały Ci w plecaku butelki. Pojadlaś, popiłaś, pierdłaś i na zdrowie.
Wolne media. Walimy prawdę.
Ps. Ledwo nam się przez te wolne media udało pożegnać Emila.
Ja miałem panie Kierowniku Adamie ( nie mylić z Netem) ogromny udział w  życiu Topu a dziś mam okrojone wejście (brak czatu, brak modyfikacji swojego profilu itp.), a moja żona Basia ma bana za (myślała) szczerą odpowiedź, mimo tego, że na zlocie znalazłeś w mniej szczerą duszę do zwierzeń.
Wolne media. Czyń Waść swą powinność.

« Ostatnia zmiana: 01-01-2024 04:01:01 wysłane przez Alien » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  
TOP80 na Facebooku
Porozmawiaj

TOP80 GG: 890


Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Power Play Tygodnia
Proponuje: Adam
Wykonawca: Rose
Tytuł: Magic Carillon
Rok: 1984
Słuchaj Radia TOP80
Radio TOP80 - gra PiloNet
Valerie Dore - The Night (Remix)
0 (100) słuchaczy
Valerie Dore
Italy 1984
Poprzednio graliśmy...
Twoje ulubione...
Program Radia TOP80
22:00
Muzyczny Koktajl Mix
italomaniak71
00:00
ZOSTAŃ DJ-EM!
PiloNet
19:00
Z Muzycznej Szafy
PiloNet
20:00
Propozycje do Listy DC
Szikagier
Zamów Piosenkę
Teraz i Ty możesz zagrać w radio!
Wpisz poniżej fragment tytułu/wykonawcy utworu, który chciałbyś zaprezentować innym:
System inteligentnie podpowie piosenki, nawet jeśli zrobisz literówki.
Wypróbuj, zobacz jak łatwo teraz znaleźć utwór co do którego nazwy i pisowni nie byłeś pewien.
Jeśli Ci się spodoba, podziel się wrażeniami z innymi i zaproś do wspólnej zabawy :)
Szafeta
Słuchacze najaktywniej zamawiający piosenki w ostatnim tygodniu:
Tarman (147 zam. +93 sł.)
Sweety80 (129 zam. +93 sł.)
Sara (105 zam. +66 sł.)
Italomaniak71 (95 zam. +32 sł.)
Djjack (75 zam. +31 sł.)
Piotr71 (66 zam. +37 sł.)
Darek1967 (65 zam. +31 sł.)
Arsau6 (47 zam. +31 sł.)
GrzegorzN (25 zam. +5 sł.)
Stalowy72 (24 zam. +11 sł.)
Adamo 80 (21 zam. +6 sł.)
Malutka 68 (13 zam. +11 sł.)
Mariano Italiano (11 zam. +2 sł.)
mrmilkman (9 zam. +7 sł.)
Body_73 (6 zam. +2 sł.)
Nika (3 zam. +2 sł.)
Robinp (3 zam. +0 sł.)
Masterkovic (3 zam. +0 sł.)
Darzeb (3 zam. +5 sł.)
Gebesz (3 zam. +0 sł.)
Asahi (3 zam. +1 sł.)
NetManiak (2 zam. +1 sł.)
Dziękujemy za współtworzenie repertuaru radia TOP80 Uśmiech