Sprawdź:
Zobacz:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek:

Zlot grillowo-taneczny w Borkowie: 05-06 lipca 2019 r. - szczegóły !

 (Przeczytany 9566 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Robert_Lato
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +22/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2005/09/02
Wiadomości: 956


Całość muzyki Dietera Bohlena, Thomasa Andersa, BBB, London Boys, Sandry


WWW
« : 15-04-2019 13:04:35 »

Drodzy TOPowicze Uśmiech

Miło Nam poinformować Was, że zaplanowaliśmy z niemalże początkiem wakacji wspólny „ZLOT” grillowo-taneczny.  I tutaj na forum „mafijnym” troszkę obszerniej na ten temat.

Będzie to już czwarte takie Nasze spotkanie w tym samym miejscu i z udziałem Wszystkich chętnych – którzy chcieliby tam się z Nami spotkać.

Zapraszamy zatem 5.07.2019 – 6.07.2019 do Borkowa k/Kielc wszystkich chętnych Topowiczów, niezależnie od tego czy nadal pojawiąją się osobiście na Naszej witrynie, czy też sporadycznie, a może nawet raz do roku, o ile czują się w sercu związani z Top80.  
Istnieje również możliwość zabrania ze sobą swoich bliskich i znajomych. Zasada jest tylko jedna : każdy z TOPowiczów osobiście ręczy za osoby nie związane na co dzień z TOPem !  

O samej imprezie.

Podobnie jak w ubiegłym roku nie będzie wielkich gwiazd i koncertu – ale tak naprawdę to chyba najważniejsze w tym zlocie jest to, abyśmy razem wspólnie spotkali się, spędzili trochę czasu ze sobą, abyśmy mieli możliwość porozmawiania „face to face” a nie tylko przy pomocy radiowego SB czy komunikatorów internetowych.
 
Dla wszystkich będą te same warunki, czyli takie na jakie się zdecydują i wybiorą (chodzi o noclegi) ten sam rodzaj posiłków itp. itd. Planujemy tym razem pobyt wypoczynkowo rekreacyjny zaplanowany na dwa dni tj. 05 i 06 lipca br. (Piątek – od rana, Sobota cała, w Niedziele do południa wyjazd). Miejscem spotkania będzie ośrodek "Uroczysko"  http://www.uroczysko-borkow.pl/ w miejscowości Borków koło Kielc.
Generalnie ładne i „sprawdzone” już dobrze miejsce w lesie nad jeziorem, punkt rekreacyjny „pełną gębą” Mrugnięcie

W zależności od ilości uczestników i składu osobowego (ważna płeć) zaplanujemy różne atrakcje, aby wypełnić czas i nie tylko. Przyjazd do Borkowa 05-tego w piątek i będzie to nie określone czasowo czyli w zależności od możliwości i odległości jakie mamy wszyscy do tego miejsca – ale sugerujemy przyjazd jak najwcześniej.

Zakwaterowanie dla osób mających opłaconą rezerwację będzie już mniej więcej od godz. 12-tej. Byłoby super  zaplanować przyjazdy tak, aby rozpocząć oficjalnie zlot grillowaną kolacją, a potem wspólnym ogniskiem z pieczeniem kiełbaski zagryzanej kiszonymi ogóreczkami Mrugnięcie . Jeśli pogoda spłata figla (odpukać w nie malowane… puk puk) to do dyspozycji będzie nieprzemakalny namiot ze sprzętem grillowym i muzyką (ten sam, w którym w sobotni, a może i piątkowy wieczór planowana jest mini dyskoteka). Jeśli pogada spłata nam jeszcze większego figla z kolei (opady śniegu, zawieje, zamiecie i -10 stopni Celcjusza) - planujemy zorganizować tradycyjne, grupowe lepienie bałwanka oraz nie mniej tradycyjny kulig - czy będą Skaldowie i czy będą jechać z nami, a także śpiewać nam w trakcie jazdy "Ciągną, ciągną sanie, góralskie koniki, Hej, jadą w saniach panny, przy nich janosiki" - okaże się dla zdecydowanych przyjazdem uczestników dopiero na miejscu Mrugnięcie W Sobotę rano, w zależności od tego kto kiedy pójdzie spać i o której wstanie – planowane jest tzw. dochodzące śniadanie – i nie mylić z "dochodzeniem" w innych kwestiach (to już musicie sobie załatwiać we własnym zakresie)  Język .

Następnie przewidujemy  zapoznanie się z topografią  czyli czas na zwiedzanie ośrodka i okolicy. No i ważne info dla Panów : planujemy rozegrać jakiś meczyk (radiowcy – reszta świata !) w piłkę nożną, siatkową, a może i nawet w „kosza” - tak więc preferowane jest zabranie stroju i obuwia sportowego.  W godzinach popołudniowych czas wolny, rekreacja, a także dla chętnych mini zawody strzeleckie – bez huku z łuku, albo z korkowca Mrugnięcie. Inne atrakcje późnego popołudnia typu „Miss mokrego podkoszulka”, „Mister stringów” itp.  – w zależności od rozwoju sytuacji i chęci potencjalnych uczestników. Niestety walk w budyniu o puchar przechodni Admina Topu – dla ewentualnych chętnych rzecz jasna – w tym roku nie będzie (z szacunku dla budyniu) Mrugnięcie Wieczorem ponownie grillowana kolacja (szwedzki-TOPowy stół) no i muza…muza  muza 80’s …. z głośników (ciekawe jaki DJ pogra hmmm ?) – tak więc będzie dyskoteka do białego rana.  Stroje imprezowe wiadomo – na luziku (żeby się nikt we fraku i sukni sylwestrowej przypadkiem nie pojawił ! niekoniecznie też w stringach czy bikini – choć oczywiście oficjalnego zakazu na to nie ma) Śmiech

Wyjazd w Niedzielę rano do południa (07.07.2019) (jak kto wstanie), po śniadaniu (wyjedzenie resztek czyli po tzw. czyszczeniu lodówek) Mrugnięcie . A kto chce może nawet zostać do wieczora – połowić ryby w jeziorze, zbierać grzyby, liczyć sosny w lesie itp.

A teraz koszty.

Niestety nauczeni  doświadczeniem, wzorem zlotów poprzednich w Borkowie. tak i teraz wymagana będzie tzw. „zaliczka” (rezerwacją noclegów, namiotu i tzw. grillowe – czyli miejsce, jako że rezerwujemy namiot ze sprzętem grającym i z grillem na wyłączność w tym ośrodku). Pokoje noclegowe w zależności od ilości uczestników to znane już co niektórym  holenderskie przyczepy campingowe wyposażone w pełni (full wypas) oraz pokoje w jedynym już z budynków posiadające wspólną łazienkę, w tym dwa pokoje z osobnymi łazienkami, do tego istnieje możliwość zakwaterowania w domkach letniskowych.

Koszt jednego noclegu w ośrodku to - uwaga : 50 zł/osoba (dotyczy przyczep campingowych oraz pokoje 2 lub 4 osobowe w jednym z budynków (w niektórych jest lodówka, w niektórych TV – ale na programy sat z Hot Birda nie liczyć) Język . Co do domków letniskowych – istnieje możliwość zakwaterowania we własnym zakresie w porozumieniu z właścicielem ośrodka. Opłata namiotu ze sprzętem muzycznym jest stała i wynosi 100 zł niezależnie od ilości uczestników (koszty rozłożymy  równomiernie na każdego w zależności ile osób się zdeklaruje). Opłata za tzw. miejsce przy grillu to 15 zł/osoba. Reasumując zaliczka zlotowa będzie wynosiła w tym roku 120 zł od osoby. W tej kwocie zawarte są noclegi, opłaty stałe jw. oraz niewielka część na wyżywienie, które i tak musimy zakupić z nadwyżką – bo nie da się precyzyjnie określić przecież menu co to ilości i jakości na jedną osobę. Po prostu nie chcemy sytuacji – aby czegoś komuś brakło, a jak coś zostanie to na pewno się nie zmarnuje – o czym zadecydujemy kolektywnie Wyluzowany . Za całość – ewentualne dopłaty do wyżywienia – będziemy się rozliczać indywidualnie, w  zależności od wybranych opcji noclegu i dni uczestnictwa w zlocie.

I tu bardzo ważne info: w tzw. sezonie ośrodek jest praktycznie zawsze zaludniony – nie może być więc sytuacji, że miejsca noclegowe zarezerwujemy, a potem zrezygnujemy. Dlatego należy dobrze przemyśleć : chęć uczestnictwa i wpłata zaliczki to koszt stały – czyli jeśli osoba wpłacająca po terminie zrezygnuje i nie da się tego już „odkręcić”  – nie będziemy robić zwrotów, gdyż i tak te koszty zostaną poniesione na rzecz ośrodka.  Jedynym wyjściem w takiej sytuacji  będzie : albo pogodzić się ze smutkiem i stratą zaliczki, albo znaleźć osobę która tę rezerwację wykorzysta. Mamy nadzieję – że to rozumiecie i uznacie za rozsądne podejście. Osoby które w ub. roku wpłacały, a nie były obecne – w przypadku uczestnictwa na tym IV zlocie w Borkowie - mogą się spodziewać jakiegoś „bonusu”, ale o tym pogadamy już na miejscu Mrugnięcie

Wyżywienie.

Jak już wyżej coś niecoś napisane - zupełnie inna sytuacja z kosztami wyżywienia. Tutaj w rozwinięciu tematu planujemy wspólny zakup produktów jak najniższym kosztem – z jak największą ilością kalorii itp Śmiech . Zakup będzie dokonywany w dniu 4-go i 5-go lipca tak więc wtedy należy jeszcze raz bezwzględnie potwierdzić, że jedziecie i będziecie. W zależności od ilości uczestników zlotu dokonamy zakupu produktów na 2 dni – a koszt rozłożymy uczciwie i proporcjonalnie po równo na każdego z uczestników. Nie da się chwilę obecną określić co i ile – ale mając świadomość i znając realia postaramy się, aby te koszty były do zaakceptowania i nie wyczyściły Wam kieszonkowego i kont Mrugnięcie

Co do obiadu w sobotę: w samym leśnym  ośrodku niestety nie można liczyć na dania z restauracji, ale będą raczej dwie możliwości: na miejscu  będzie już w tym roku najprawdopodobniej uruchomiony jakiś mini-bar z hot dogami itp. – albo postaramy się My zapewnić coś nisko budżetowego i ciepłego – pewnie Panie wspólnie coś wymyślą w tym temacie Mrugnięcie . Dla zmotoryzowanych  i posiadaczy złotych kart VISA będzie istniała oczywiście możliwość „wyskoku” poza ośrodek na schabowego z frytkami, coca-colą itp.  , a dla bardziej szarmanckich z gestem – nawet wypad do „chińczyka” w Kielcach Mrugnięcie

Logistyka.

Decyzję o chęci udziału w zlocie grillowym należy podjąć do dnia 5 czerwca br ! (w wyjątkowych indywidualnych umotywowanych przypadkach : + 2-3 dni). Rzecz jasna można też zdecydować się niemal w ostatniej chwili – ale to już na własne ryzyko i nie gwarantujemy osobnych noclegów (chyba, że w nogach czy też pod łóżkiem u Netmaniaka Mrugnięcie Można w tej sprawie ogólnie pisać  zarówno do Administracji  jak i Radiowców – będziemy to jakoś koordynować. Do tego czasu również należy dokonać wpłat zaliczki. Zarządca ośrodka po prostu też musi wiedzieć, czy ośrodek będzie obłożony maksymalnie do możliwości – to chyba jasne, Jeśli ktokolwiek zechce dokonać wpłaty łącznej np. za dwie i więcej osób to zaliczki można oczywiście sumować, ale ww. osobom należy zgłosić kto i co – bo wolelibyśmy mniej więcej wiedzieć kto i od kogo będzie Mrugnięcie

P.S. Jedna wielka prośba – prosimy o dokonywanie wszelkich formalności poprzez TOP80 – nic za plecami i na własną rękę, bo potem to się miesza, i sam „Zarządca” o to prosił Mrugnięcie

Konto do wpłat zaliczki (120 zł/osoba):

03 2490 1044 0000 4200 2075 5939
Adam Klingenberg


Po terminie jw. jeszcze raz napiszemy : będzie jeszcze być może możliwość samego udziału w imprezie – ale nie gwarantujemy noclegów i trzeba to sobie będzie indywidualnie załatwiać być może nawet poza ośrodkiem. Reszta czyli sam udział, wyżywienie itp. oczywiście do dogadania się – ale ostatecznie nie później jak 15 czerwca br. !!!  Dotyczy to również przypadków chęci uczestnictwa bez noclegu - np. gościnnie w jednym dniu. Pozostałe sprawy i szczegóły będziemy już ustalać – albo w tym wątku, albo indywidualnie w zależności od wagi i znaczenia spraw.


To tyle i aż tyle – na teraz. Zastanówcie się, zaplanujcie, załatwiajcie urlopy, podejmijcie decyzję – żyje się ponoć tylko raz.   Jeśli macie coś do dodania od siebie, jakieś ciekawe propozycje itp. – wątek otwarty i piszcie śmiało, ale na temat Mrugnięcie


Z pozdrowieniami - Administracja

« Ostatnia zmiana: 06-05-2019 16:05:26 wysłane przez Robert_Lato » Zapisane

Dziunio
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +4/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2011/03/16
Wiadomości: 103

italo&depeche mode,erasure i bad boys blue::))


« Odpowiedz #1 : 21-05-2019 18:05:44 »

To już pewne. W sobotę, drugiego dnia zlotu widzimy się w Borkowie. Z Borkowa w niedzielę jadę z rodziną (będę z całą rodziną) do Stegny nad morzem. Wielu z Was miało okazję zjeść coś co wyszło z pod mojej ręki. Nauczony preferencjami uczestników z zeszłego roku postaram się dostosować menu z którym się zjawię do Waszych podniebień. Poproszę Was tylko o sygnał osób które nie jedzą mięsa. Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę 06.07

Zapisane

szef kuchni , kibic Unii Leszno ale tez Zagłębia Lubin
Gusia
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-0
Offline Offline

Debiut: 2014/03/01
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #2 : 25-05-2019 22:05:02 »

Kochani Wy moi wkoncu za trzecim podejściem uda mi się przybyć na zlocik  Jupi! więc pytanie za 100 pkt kto może zahaczyć o Chorzów i mnie zgarnąć w piatek , ewentulnia z katowic  Dociekliwy
Tylko proszę nie pobijcie się  Śmiech
Czekam na info
Pozdrawiam cieplutko  Wyluzowany

Zapisane

Muzyka powinna łączyć a nie dzielić Uśmiech
Gorgona
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +7/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Debiut: 2009/09/04
Wiadomości: 262« Odpowiedz #3 : 07-07-2019 21:07:53 »

  .........  i już po     Śmiech   Dziękuję wszystkim gorąco  za wspaniała zabawę    w Borkowie   Jupi! Jupi! Śmiech
   
 Organizatorom   i pomocnikom Uśmiech      kucharzowi  i kelnerkom  Uśmiech    i wszystkim uczestnikom zabawy    Buziak   
   
    Dziękujemy 
      Gorgona  i TarAn
     

Zapisane
Gusia
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +1/-0
Offline Offline

Debiut: 2014/03/01
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #4 : 07-07-2019 21:07:29 »

Dlaczego ten weekend tak szybko przeleciał  Płacz ale to był naprawde super spędzony czas z Wami  Przytulenie Wielkie podziękowania dla organizatorów <brawo> za tak fajna impreze ,   dla Dżunia za wysmienite jedzonko , dla Aliena za to że dotarłam z Kielc i nie zgubił mnie po drodze  Śmiech
Ogólnie wszystkim należą sie podziękowania , mimo że byłam pierwszy raz ale czułam sie naprawdę jak w takiej mega fajnej rodzinie  Przytulenie Przytulenie
Mam nadzieje do zobaczenia na zlocie Borków 2020

Zapisane

Muzyka powinna łączyć a nie dzielić Uśmiech
Anula
Mafiozo
*

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Debiut: 2012/08/05
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #5 : 08-07-2019 22:07:12 »

Witam

Dziękuję serdecznie wszystkim (bez wyjątku) za wspólnie spędzony czas
  Uśmiech Bawiłam się wyśmienicie. Cieszę się, że mogłam Was poznać  Jupi! Jupi! i żałuję, że nie wiedziałam wcześniej, że w zasięgu mojej ręki robicie takie zloty. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam  Przytulenie Uśmiech

Zapisane
Alien
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +32/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2005/04/28
Wiadomości: 525WWW
« Odpowiedz #6 : 09-07-2019 14:07:02 »

W imieniu Basi i swoim chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za zlot Borków 4.

Podziękowania kierujemy do każdego kto dołożył swoją cegiełkę aby całe przedsięwzięcie się udało.
Szczególne podziękowania dla Dziunia z Rodzinką – jesteście the best.
Bawiliśmy się wspaniale. Bardzo miło było się z Wami znowu spotkać.

Pozdrówka
Basia i Darek.

Zapisane
Devil
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +33/-5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2001/02/28
Wiadomości: 482« Odpowiedz #7 : 09-07-2019 21:07:30 »

Ja również chciałbym Wszystkim uczestnikom Zlotu Borków 4 serdecznie podziękować. Miałem mieszane uczucia czy w tym roku to wypali i jestem mile zaskoczony pozytywnymi recenzjami. Cieszę się, że tak to oceniacie i że będą z tego kolejne miłe wspomnienia. Szczególne podziękowania należą się tym którzy nie tylko organizacyjnie ale i fizycznie przyczynili się do sukcesu - nie będę wymieniał bo kto był ten wie kto tam na co zasłużył. Od strony kulinarnej złoty medal po raz kolejny dla Naszego przesympatycznego Władka - Dziunia !  Jupi!  Aczkolwiek jest jeszcze jedno zagadnienie : powinniście zdawać sobie sprawę i mieć tę świadomość, że bez inicjatywy, zaangażowania i determinacji Naszej TOPowej Koleżanki Jolki69 - tego zlotu by nie było.
Jolu : publicznie Ci zatem jeszcze raz dziękuję że zechciałaś nie tylko uczestniczyć - ale po prawdzie zorganizować tegoroczne spotkanie, biorąc na siebie 90 % spraw z tym związanych  Wyluzowany
Cieszę się również z faktu, że prócz tzw. "stałej" Borkowskiej "ekipy" - dane mi było zobaczyć i poznać nowe twarze TOPu i nie tylko. I dziękuję, że jako TOPowicze pozostawiliśmy kolejny raz dobre zdanie po sobie tam. Drobne wpadki się nie liczą, ważny jest fakt, że jako grupa zorganizowana jesteśmy tam bardzo mile widziani i odbierani  Język Dziękuję !  Wyluzowany

Zapisane
68roze
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +2/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2011/02/21
Wiadomości: 65WWW
« Odpowiedz #8 : 09-07-2019 22:07:54 »

 Fajnie było i szybko zleciało. Również dzięki za miłe spotkanie. Organizatorom za wkład i poświęcenie. Dziuniowi za znakomitą kuchnię. Uczestnikom za wspólny czas i zabawę. Do następnego spotkania. Uśmiech

Zapisane

Rose68
Piotr71
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2013/11/10
Wiadomości: 11« Odpowiedz #9 : 14-07-2019 12:07:32 »

W imieniu całej ekipy z Rzeszowa oraz swoim chciałbym bardzo serdecznie podziękować organizatorom zlotu w  Borkowie za to , że ten zlot się odbył w tym roku, oraz wszystkim którzy w nim uczestniczyli i bez nich nie byłoby tak wspaniałego spotkania i zabawy do białego rana.  <jupi>No i oczywiście super super podziękowania dla Dziunia i rodzinki za przepyszne dania  Jupi! I tak trzymać dalej. Jeszcze raz serdeczne podziękowania za super spotkanie i zabawę. Papa Uśmiech

Zapisane
Emil
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2014/08/25
Wiadomości: 38« Odpowiedz #10 : 14-07-2019 14:07:56 »

Witam...
Ja tez dołożę swoje pięć groszy.
Było bardzo fajnie,miło było wszystkich poznać i zobaczyc tych nowych i tych co już byli i się znamy.
Bardzo fajny zlot i za rok chyna znów sie spotlkamy.....
Wielkie podziekowania dla Macka i jego żony Kasi , bo dzięki nim mogłem tam być i wszystkich spotkać.

Zapisane

Zawsze muzyka...:-)
Andrzej Sienkiewicz
Nowicjusz
*

Pomocna dłoń: +0/-0
Offline Offline

Debiut: 2020/10/12
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #11 : 15-10-2020 12:10:49 »

Fajna muzyka

Zapisane
Alien
Forumowicz
**

Pomocna dłoń: +32/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Debiut: 2005/04/28
Wiadomości: 525WWW
« Odpowiedz #12 : 01-01-2024 04:01:23 »

W końcu wolne media....
Gusia pamiętaj, że gdy ubolewałaś nad tym, że nie masz za co na ten zlot dojechać
to zafundowaliśmy Ci z Basią pobyt na zlocie. Dowieźliśmy Cię z Kielc. I już wtedy stukały Ci w plecaku butelki. Pojadlaś, popiłaś, pierdłaś i na zdrowie.
Wolne media. Walimy prawdę.
Ps. Ledwo nam się przez te wolne media udało pożegnać Emila.
Ja miałem panie Kierowniku Adamie ( nie mylić z Netem) ogromny udział w  życiu Topu a dziś mam okrojone wejście (brak czatu, brak modyfikacji swojego profilu itp.), a moja żona Basia ma bana za (myślała) szczerą odpowiedź, mimo tego, że na zlocie znalazłeś w mniej szczerą duszę do zwierzeń.
Wolne media. Czyń Waść swą powinność.

« Ostatnia zmiana: 01-01-2024 04:01:01 wysłane przez Alien » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  
TOP80 na Facebooku
Porozmawiaj

TOP80 GG: 890


Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Power Play Tygodnia
Proponuje: Nika
Wykonawca: Gina T.
Tytuł: Now It's Raining In The Center Of My Heart
Rok: 2011-09-09
Słuchaj Radia TOP80
Radio TOP80 - gra PiloNet
Valerie Dore - The Night (Remix)
0 (100) słuchaczy
Valerie Dore
Italy 1984
Poprzednio graliśmy...
Twoje ulubione...
Program Radia TOP80
23:00
ZOSTAŃ DJ-EM!
PiloNet
19:00
Z Muzycznej Szafy
PiloNet
20:00
Propozycje do Listy DC
Szikagier
21:00
Nastrojowo i Romantycznie
italomaniak71
Zamów Piosenkę
Teraz i Ty możesz zagrać w radio!
Wpisz poniżej fragment tytułu/wykonawcy utworu, który chciałbyś zaprezentować innym:
System inteligentnie podpowie piosenki, nawet jeśli zrobisz literówki.
Wypróbuj, zobacz jak łatwo teraz znaleźć utwór co do którego nazwy i pisowni nie byłeś pewien.
Jeśli Ci się spodoba, podziel się wrażeniami z innymi i zaproś do wspólnej zabawy :)
Szafeta
Słuchacze najaktywniej zamawiający piosenki w ostatnim tygodniu:
GrzegorzN (24 zamówień)
Gorgona (24 zamówień)
Arsau6 (21 zamówień)
Piotr71 (13 zamówień)
Stalowy72 (12 zamówień)
Sweety80 (9 zamówień)
Adamo 80 (6 zamówień)
NetManiak (5 zamówień)
Darek1967 (3 zamówień)
Alien (3 zamówień)
Dziękujemy za współtworzenie repertuaru radia TOP80 Uśmiech